Słupsk > Zagraj na festiwalu Brok & Roll

  Słupsk > Zagraj na festiwalu Brok & Roll

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Głos Pomorza

  Jeśli masz zespół i chcesz wziąć udział w wielkim Rock And Rollowym święcie, to nie zwlekaj! Już dziś zgłoś swój udział w festiwalu Brok & Roll.

  Eliminacje do tego konkursu zorganizowane zostaną w trzech miastach: Pile, Koszalinie oraz Słupsku.

  Eliminacje słupskie odbędą się 24 maja, ale żeby zespół mógł wziąć w nich udział musi wysłać swoje zgłoszenie do 5 maja. Czyli czasu zostało już niewiele.
  Jakie są warunki uczestnictwa? Przede wszystkim zespół, który nie ma jeszcze na koncie profesjonalnego debiutu fonograficznego musi grać szeroko rozumianą muzykę rockową. Każdy członków grupy musi mieć ukończone 18 lat. Jeśli spełniacie powyższe warunki to już możecie wysyłać zgłoszenie. Szczegóły uczestnictwa znajdziecie tutaj .

  Na tej stronie zamieszczony jest formularz zgłoszeniowy, w którym należy zamieścić m.in. informacje o dokonaniach zespołu, rodzaju granej muzyki, autorach utworów z repertuaru grupy, dane osoby do kontaktu, a także listę utworów coverowych, które kapela zamierza zaprezentować podczas festiwalu. Lista, z której można wybrać utwory również znajduje się tutaj . Wśród nich są hity polskich i zagranicznych wykonawców, np. T. Love, Republika, Ira, Kobranocka, Lady Pank, Oddział Zamknięty, Perfect, Myslovitz, Nirvana, The Clash, Depeche Mode.

  Do zgłoszenia należy dołączyć także przynajmniej dwa pliki mp3 z nagraniami zespołu, aktualne zdjęcie grupy oraz - co nie jest obowiązkowe - filmy reprezentujące zespół na scenie.

  Zgłoszenia można przesyłać elektronicznie na adres biuro3@ofensywa.pl lub też na adres:

  Anna Matusiak
  ul. Radna 11 lok. 6
  00-341 Warszawa
  z dopiskiem "Brok & Roll".

  Każdy z zespołów będzie musiał zaprezentować pięć utworów: dwie własne kompozycje oraz trzy covery. Jeden z zespołów zostanie wybrany do Wielkiego Finału, który zostanie zorganizowany w Koszalinie 6 czerwca.

  Wyboru dokona JURY w składzie:

  1. Krytyk Muzyczny (Robert Leszczyński),
  2. Dziennikarz/osobowość radiowa (przedstawiciel Mediów Patronackich)
  3. Lider “Gwiazdy Wieczoru" imprezy,
  4. Przedstawiciel poza muzyczny - reprezentant marki Brok.

  Dodatkowo Organizator przewiduje przyznanie w każdym z miast “Nagrody Publiczności", którą będzie wręczać na podstawie wyników głosowania osób przybyłych na imprezę.

  Zarówno podczas eliminacji, jak i podczas imprezy finałowej wystąpią gwiazdy. 24 maja będzie to Tomek Makowiecki, a 6 czerwca - T. Love.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze (1)

  Wszystkie komentarze (1) forum.gp24.pl

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  GP24 poleca

  Wideo