Lębork > Konkurs dla dzieci i młodzieży

  Lębork > Konkurs dla dzieci i młodzieży

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Głos Pomorza

  Powiatowe Ognisko Artystyczne i Urząd Miejski w Lęborku zapraszają dzieci i młodzież do udziału w Akcji Plastycznej "Ogród biało-czerwony - Moja dłoń to "ja", rozwijam się jak kwiat".

  Konkurs ten organizowany jest z okazji Święta Flagi Rzeczpospolitej Polskiej. Każdy uczestnik ma wykonać z brystolu jeden biały i jeden czerwony kwiat - lilię lub tulipana wielkości dłoni, przymocowanego do patyczka. Każda placówka powinna dołączyć zgłoszenie przystąpienia do akcji z informacją o ilości kwiatów (może ich być minimum 50), danymi nauczyciela pod kierunkiem którego prace zostały wykonane, adresem placówki.

  Termin
  Termin składania prac upływa 30 kwietnia. Prace należy dostarczać do Powiatowego Ogniska Artystycznego przy ul. Legionów Polskich 35. Szczegółowych informacji udziela Grażyna Popin, tel. 0 793-514-222. Akcja Plastyczna "Ogród biało-czerwony" odbędzie się w dniu 3 maja przy Pomniku Niepodległości.

  (ac)

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  GP24 poleca

  Wideo