Piłka nożna > Wyniki i tabele klasy A i B

    Piłka nożna > Wyniki i tabele klasy A i B

    Zdjęcie autora materiału

    Aktualizacja:

    Głos Pomorza

    Klasa A

    Grupa I: Diament Trzebielino - Inter Świerzenko 6:2 (6:1), Słupia Kobylnica - Barton Barcino 2:4 (0:1), Bistal Machowino - Garbarnia Kępice 0:2 (0:1), Unia Korzybie - Szansa Brok Siemianice 3:0 (2:0), Słupia Kwakowo - SwePol Link Bruskowo Wielkie 1:3 (0:0), Leann Stal Jezierzyce - Start Miastko 2:2 (1:1).

    1. SwePol Link 15 40 65:10
    2. Diament 15 34 38:13
    3. Stal 15 26 37:41
    4. Start M. 15 24 26:19
    5. Szansa 15 22 30:27
    6. Unia 15 22 28:35
    7. Garbarnia 15 18 42:39
    8. Barton 15 18 24:30
    9. Słupia Kw. 15 18 23:38
    10. Słupia Kob. 15 17 17:23
    11. Bistal 15 13 23:38
    12. Inter 15 7 13:53

    Grupa II: Błękitni Motarzyno - LKS Łebunia 0:1 (0:0), Jantaria/Orkan Pobłocie - Skotawa Budowo 6:0 (3:0), Wybrzeże Objazda - Iskra Gogolewo 3:3 (1:2), Rowokół Smołdzino - Sokół Szczypkowice 1:1 (0:1), Skotawia Dębnica Kaszubska - Start Łeba 0:0, Błękitni Główczyce - KS Damnica 1:0 (1:0).

    1. KS Damnica 15 35 32:15
    2. Rowokół 15 32 33:15
    3. Jantaria/Orkan 15 31 37:14
    4. Skotawia 15 29 38:18
    5. Start Ł. 15 21 21:15
    6. Błękitni G. 15 21 30:31
    7. LKS Łebunia 15 18 28:34
    8. Skotawa 15 17 23:33
    9. Wybrzeże 15 16 20:24
    10. Sokół S. 15 15 26:42
    11. Błękitni M. 15 9 19:34
    12. Iskra G. 15 6 25:57

    Grupa III: Urania Udorpie - Bytovia II Bytów 0:0, Arkonia Pomysk Wielki - Sokół Wyczechy 3:6 (1:4), Zawisza Borzytuchom - Victoria Dąbrówka 2:2 (1:0), Granit Koczała - Juve Uniechów 9:0 (4:0), Orkan Gostkowo - Astra Czarna Dąbrówka 4:1 (1:1), GKS Kołczygłowy - Drzewiarz Rzeczenica 3:0 (2:0).

    1. Bytovia II 15 39 48:8
    2. Urania 15 32 41:12
    3. Sokół W. 15 32 43:21
    4. GKS 15 27 30:17
    5. Astra 15 25 34:23
    6. Granit 15 23 29:24
    7. Zawisza 15 23 28:28
    8. Victoria 15 20 26:31
    9. Orkan 15 18 21:31
    10. Drzewiarz 15 11 17:35
    11. Juve 15 4 19:56
    12. Arkonia 15 1 12:62

    Klasa B

    Grupa I: KS Włynkówko - SSPN Malczkowo/Łupawa 5:0 (1:0), Smoki Podole Małe - Sokół Kuleszewo 0:1 (0:1), Start Łebień - Enmat Żoruchowo 4:1 (1:1), Anioły Garczegorze - Baza 44 Siemirowice 3:0 (0:0).

    1. Anioły 12 28 41:14
    2. Sokół K. 12 23 50:21
    3. Baza 44 11 20 28:19
    4. Start Łebień 12 20 25:17
    5. KS 11 19 28:23
    6. SSPN 12 13 24:31
    7. Smoki 12 10 16:34
    8. Dom-Star 11 9 17:50
    9. Enmat 11 6 13:33

    Grupa II: Lipniczanka Lipnica - WKS Nożyno 3:1 (0:1), Dolina Gałąźnia Wielka - Magic Niezabyszewo 7:2 (3:1), Zefir Polnica - Zorza Słosinko 0:2 (0:2), Iskra-Dragon II Dretyń - Stegna Parchowo 1:2 (0:1).

    1. Dolina 9 24 58:17
    2. Zorza Słosinko 9 23 40:18
    3. Iskra II-Dragon 9 16 32:15
    4. Stegna 9 13 18:22
    5. Lipniczanka 9 12 26:28
    6. Magic 9 6 12:30
    7. Zefir Polnica 9 5 18:33
    8. WKS Nożyno 9 4 11:52

    (sten)

    Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

    Komentarze

    Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

    Najnowsze wiadomości

    Zobacz więcej

    Najczęściej czytane

    GP24 poleca

    Wideo