Kraj > Trzy piwa za porwanego piłkarza

  Kraj > Trzy piwa za porwanego piłkarza

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Głos Pomorza

  "Mam go i oddam za trzy piwa" - takiej treści anonim dotarł do dyrekcji jednego ze sklepów spożywczych w Międzyrzeczu. Jak się okazało, "porwana" została... tekturowa makieta piłkarza - sklepowa reklama. Porywacz za zwrot zażądał trzech piw. Wpadł, kiedy zgłosił się po odbiór okupu.

  Wczoraj po południu klient jednego z marketów w Międzyrzeczu znalazł anonim skierowany do dyrekcji sklepu. Z treści listu wynikało, że została uprowadzona reklama, przedstawiająca piłkarza naturalnej wielkości.
  W zamian za jej zwrot porywacz domagał się okupu w postaci... trzech piw. Porywacz podał swój numer telefonu komórkowego, pod którym można było skontaktować się z nim, by ustalić szczegóły dotyczące przekazania okupu.

  Kierownictwo sklepu poprosiło o pomoc policję. Podając się za pana Krzysia, międzyrzecki policjant umówił z porywaczem na spotkanie. Paweł J., 25-letni mieszkaniec Międzyrzecza stawił się następnego dnia w sklepie z reklamą pod pachą. Tam czekali na niego policjanci. Mężczyzna został zatrzymany. Jak tłumaczył, zrobił to, bo chciał się napić piwa. Przyznał, że to miał być tylko żart i jest mu teraz wstyd. Niestety, stanie za to przed sądem.

  (ber)

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze (2)

  Wszystkie komentarze (2) forum.gp24.pl

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  GP24 poleca

  Wideo