Puchar Polski > Zwycięstwa Gryfa 95, Brdy, Bytovii oraz...

    Puchar Polski > Zwycięstwa Gryfa 95, Brdy, Bytovii oraz Korala

    Zdjęcie autora materiału

    Aktualizacja:

    Głos Pomorza

    W 1/16 edycji wojewódzkiej Pucharu Polski zanotowano następujące wyniki:

    Echo Biesowice - Gryf 95 Słupsk 0:4 (0:1)

    Bramki: 0:1 Iwański (36 - głową), 0:2 Pytlak (69 - głową), 0:3 Pytlak (75), 0:4 A. Mokrzycki (82)

    Echo: Jakimiec (79 Rynkiewicz) - T. Zeszutek, P. Dorawa (79 Początko), Kotas, Ciesielski, R. Wasilewski, K. Zeszutek, Kacprzak (46 Baj), Pilarski, K. Wasilewski (89 Kuczyński), Feretycki.

    Gryf 95: Kowalczyk - Iwański (73 Silicki), Waleszczyk, Jarowski (85 Pietras), Kozłowski, A. Mokrzycki, Świdziński (51 Krupa), Ł. Mokrzycki, Fursa, Gasperowicz (67 Pytlak), Bednarczyk.

    Pogoń Lębork - Brda Przechlewo 2:4 (2:1)

    Bramki: 1:0 samobójcza (8), 2:0 Sulima (18), 2:1 Kwietniewski (43 - karny), 2:2 Klimowicz (68), 2:3 Kwietniewski (76 - wolny), 2:4 Kwietniewski (87).

    Pogoń: Sęktas, P. Małecki, Malek, Górski, Mądrzak, Ł. Łapigrowski (68 Kołodziejski), E. Iwosa (85 Kołucki), Kurdziel (68 Kijek), Tkaczenko, Sulima, D. Mielewczyk.

    Brda: Celiński, Żmuda-Trzebiatowski, Król, Pawełek, Stopa, D. Szopiński (64 Wasiniewski), M. Szopiński, M. Wirkus, Klimowicz (88 Orłowski), Kwietniewski, Gibczyński.

    Bytovia Bytów - Murkam Przodkowo 2:0 (1:0)

    Bramki: 1:0 P. Łapigrowski (9 - głową), 2:0 Kraska (67 - głową).

    Bytovia: D. Misiura, Oblizajek, Jóźwiak, Ł. Kłączyński (46 Sandak), Maciejewski, Pufelski (60 Cierson), Bryndal (46 G. Misiura), P. Łapigrowski, A. Kobiella, Cech (60 D. Formela), Kraska.

    Koral Dębnica - Cartusia Kartuzy 5:0 (2:0)

    Bramki: 1:0 Janczak (7), 2:0 Dowksza ((18), 3:0 Wieczorek (50), 4:0 Babiński (76 - karny), 5:0 Janczak (87).

    Koral: Babiński, Nawacki (55 Miętki), Michalski, Kaczmarek, Chmielewski, Wachnik (67 Kulczyk), Cyzman (10 Ł. Bednarek), Dowksza, Wieczorek, Janczak, K. Bednarek (5 Żukowski).

    Dąb Kusowo - Czarni Czarne 2:0 (0:0)

    Bramki 1:0 Jasiewicz (38), 2:0 P. Priemut (59).

    Sokół Bożepole Wielkie - Polonez Bobrowniki 0:0, d: 1:0.

    Bramka: 1:0 Patelczyk (100).

    Region gdański: KP Sopot - Orkan Rumia 4:0, Bałtyk Gdynia - Lechia II Gdańsk 1:4, Gryf Wejherowo - Zatoka Puck 0:4, Orlęta Reda - Kaszubia Kościerzyna 1:2, Wietcisa Skarszewy - Orzeł Trąbki Wielkie 0:1, GKS Sierakowice - Czarni Pruszcz Gdański 2:4, Arka II Gdynia - Wierzyca Pelplin 0:3, Pomezania Malbork - Powiśle Dzierzgoń 1:3, Błękitni Stare Pole - Rodło Kwidzyn 1:2, Unia Tczew - Olimpia Sztum 2:0.

    Kolejna runda

    W dalszych rozgrywkach obowiązuje "drabinka". Mecze 1/8 finału zostaną rozegrane 4 czerwca. Pary 1/8 finału:

    Dąb Kusowo - Gryf 95 Słupsk , Koral Dębnica - Sokół Bożepole Wielkie, Brda Przechlewo - KP Sopot, Lechia II Gdańsk - Zatoka Puck, Kaszubia Kościerzyna - Orzeł Trąbki Wielkie, Czarni Pruszcz Gdański - Wierzyca Pelplin, Bytovia Bytów - Powiśle Dzierzgoń, Rodło Kwidzyn - TKP Tczew.

    (res, fen, sten)

    Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

    Komentarze

    Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

    Najnowsze wiadomości

    Zobacz więcej

    Najczęściej czytane

    GP24 poleca

    Wideo