Smołdzino > Do autobusu wrzucili świecę dymną

  Smołdzino > Do autobusu wrzucili świecę dymną

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Głos Pomorza

  Chwilę grozy przeżyli pasażerowie autobusu Nord Express w Smołdzinie. Ktoś wrzucił do środka świecę dymną. Nikomu nic się nie stało.

  Do incydentu doszło gdy kierowca sprzedawał bilety na pętli w Smołdzinie. Młody człowiek wrzucił świecę dymną i uciekł. Dym szybko rozprzestrzeniał się wewnątrz autobusu. Kierowca kopniakiem wyrzucił świecę.

  - Podejrzewamy, że to może być zemsta za ostatnie poinformowanie policji o pasażerach na gapę - uważa Piotr Rachwalski, prezes Nord Expresu. - Sprawę przekazaliśmy policji.

  Chodzi o zdarzenie z ubiegłego tygodnia, kiedy kilku pasażerów jechało bez biletu (pisaliśmy o tym 9 maja - przyp. red.). Wtedy kierowca pojechał na słupską komendę policji, mimo to gapowicze uciekli a policja interweniowała dopiero po kilkunastu minutach. Policjanci ustalają szczegóły zdarzenia. Po tym zdarzeniu prezes firmy spotkał się z komendantem słupskiej policji, aby nawiązać współpracę i wyeliminować chuligaństwo z autobusów.

  (krab)

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze (2)

  Wszystkie komentarze (2) forum.gp24.pl

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  GP24 poleca

  Wideo