Piłka nożna > Wyniki słupskiej klasy A i B

    Piłka nożna > Wyniki słupskiej klasy A i B

    Zdjęcie autora materiału

    Aktualizacja:

    Głos Pomorza

    Klasa A

    Grupa I: Słupia Kw. - Diament 0:2 (0:1), Leann Stal - Unia 3:3 (2:0), Start M. - Bistal 3:1 (0:1), SwePol Link - Słupia Kob. 6:1 (1:1), Szansa Brok - Inter 9:0 (1:0), Garbarnia - Barton 3:0 (2:0).

    1. SwePol Link Bruskowo 18 49 76:14
    2. Diament Trzebielino 18 43 45:15
    3. Start Miastko 18 30 32:23
    4. Stal Jezierzyce 18 27 42:51
    5. Unia Korzybie 18 26 35:40
    6. Szansa Siemianice 18 25 42:35
    7. Garbarnia Kępice 18 24 53:45
    8. Słupia Kobylnica 18 23 27:33
    9. Słupia Kwakowo 18 21 26:43
    10. Barton Barcino 18 19 26:36
    11. Bistal Machowino 18 16 28:45
    12. Inter Świerzenko 18 8 18:70

    Grupa II: Skotawia - Błękitni M. 4:0 (3:0), Błękitni G. - Rowokół 0:5 (0:3), KS - Wybrzeże 1:0 (0:0), Start Ł. - Jantaria/Orkan 0:2 (0:0), Sokół Sz. - LKS 2:4 (1:2), Iskra G. - Skotawa 2:10 (1:3).

    1. Rowokół Smołdzino 18 41 43:16
    2. Jantaria/Orkan Pobł. 18 40 43:16
    3. Skotawia Dębnica K. 18 38 49:19
    4. KS Damnica 18 38 36:19
    5. LKS Łebunia 18 24 42:40
    6. Błękitni Główczyce 18 24 33:43
    7. Skotawa Budowo 18 23 35:39
    8. Start Łeba 18 22 23:22
    9. Wybrzeże Objazda 18 20 29:27
    10. Sokół Szczypkowice 18 15 29:55
    11. Błękitni Motarzyno 18 12 24:41
    12. Iskra Gogolewo 18 6 30:78

    Grupa III: Orkan - Urania 0:5 (0:2), GKS - Granit 0:3 (0:0), Drzewiarz - Zawisza 2:3 (0:1), Astra - Arkonia 2:1 (1:0), Juve - Bytovia II 0:3 (0:2), Victoria - Sokół W. 1:0 (1:0).

    1. Bytovia II Bytów 18 46 54:10
    2. Urania Udorpie 18 41 52:14
    3. Sokół Wyczechy 18 33 46:27
    4. Granit Koczała 18 32 39:25
    5. Zawisza Borzytuchom 18 32 36:31
    6. GKS Kołczygłowy 18 30 33:24
    7. Astra Czarna Dąbr. 18 28 36:29
    8. Victoria Dąbrówka 18 26 30:32
    9. Orkan Gostkowo 18 20 22:40
    10. Drzewiarz Rzeczenica18 11 20:43
    11. Arkonia Pomysk W. 18 5 19:65
    12. Juve Uniechów 18 4 20:67

    Klasa B

    Grupa I: Anioły - Smoki 3:0 (1:0), Baza 44 - KS 3:0 (2:0), Enmat - Dom-Star 5:1 (3:1), Sokół K. - SSPN 3:2 (0:1).

    1. Anioły Garczegorze 14 34 49:14
    2. Sokół Kuleszewo. 15 32 64:23
    3. Baza 44 Siemirowice 14 23 34:24
    4. Start Łebień 14 23 28:24
    5. KS Włynkówko 14 22 37:28
    6. SSPN Malczkowo/Łup. 14 14 29:37
    7. Smoki Podole Małe 14 13 19:41
    8. Enmat Żoruchowo 14 12 22:44
    9. Dom-Star Domaradz 14 10 21:68

    Grupa II: WKS - Zefir 3:0 vo., Iskra-Dragon II - Dolina 3:2 (0:2), Stegna - Lipniczanka 3:1 (1:0), Zorza - Magic 5:1 (1:0).

    1. Dolina Gałąźnia W. 12 30 68:24
    2. Zorza Słosinko 12 26 47:24
    3. Iskra II-Dragon Dretyń 12 19 36:22
    4. Stegna Parchowo 12 19 26:27
    5. Lipniczanka Lipnica 12 18 31:32
    6. WKS Nożyno 12 13 19:54
    7. Zefir Polnica 12 8 21:39
    8. Magic Niezabyszewo 12 6 15:41

    (sten)

    Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

    Komentarze

    Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

    Najnowsze wiadomości

    Zobacz więcej

    Najczęściej czytane

    GP24 poleca

    Wideo