Lębork > Ogień w centrum miasta, mieszkańcy ewakuowani...

  Lębork > Ogień w centrum miasta, mieszkańcy ewakuowani (zdjęcia)

  Fot. Agnieszka Caronia

  Głos Pomorza

  Aktualizacja:

  Głos Pomorza

  Gaszenie pożaru na poddaszu kamienicy w centrum Lęborka.

  Gaszenie pożaru na poddaszu kamienicy w centrum Lęborka. ©Fot. Agnieszka Caronia

  Gaszenie pożaru na poddaszu kamienicy w centrum Lęborka.

  Gaszenie pożaru na poddaszu kamienicy w centrum Lęborka. ©Fot. Agnieszka Caronia

  7 zdjęć
  Przejdź do galerii

  Galeria dostępna tylko dla abonentów Głosu Pomorza

  Kompletnie splonelo mieszkanie na poddaszu przy ul. Armii Krajowej w Leborku. Lekko rannej kobiecie ratownicy udzielili pomocy na miejscu.

  Pożar w Lęborku

  Link do głównego zdjęcia

  Kompletnie splonelo mieszkanie na poddaszu przy ul. Armii Krajowej w Leborku. Lekko rannej kobiecie ratownicy udzielili pomocy na miejscu. ©Agnieszka Caronia


  Kompletnie spłonęło mieszkanie na poddaszu przy ul. Armii Krajowej w Lęborku. Lekko rannej kobiecie ratownicy udzielili pomocy na miejscu.

  - Kobieta zawiadomiła nas o wybuchu w mieszkaniu - mówi Jan Drozd, komendant Państwowej Straży Pożarnej w Lęborku. - Twierdziła, że wybuchł piec gazowy. Już teraz wiadomo, że to nie piec. W mieszkaniu była spalona pralka elektryczna, prawdopodobnie zapaliła się instalacja elektryczna.

  Spalone zostało pomieszczenie gospodarcze i jedno z mieszkań, nadpalone dwa inne mieszkania. Strażacy aby ugasić pożar musieli zerwać część dachu w budynku. W akcji uczestniczyły wszystkie jednostki straży pożarnej z powiatu lęborskiego i dwunastu policjantów. Pogorzelcy noc spędzą u rodzin i znajomych.

  (ac)

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze (11)

  Wszystkie komentarze (11) forum.gp24.pl

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  GP24 poleca

  Wideo