Słupsk > Wycieczka rowerowa szlakiem mapy "Głosu Pomorza"...

  Słupsk > Wycieczka rowerowa szlakiem mapy "Głosu Pomorza" (zdjęcia)

  Fot. Jakub Duchnowicz

  Głos Pomorza

  Aktualizacja:

  Głos Pomorza

  Rowerzyści na trasie do Ustki.

  Rowerzyści na trasie do Ustki. ©Fot. Jakub Duchnowicz

  Rowerzyści na trasie do Ustki.

  Rowerzyści na trasie do Ustki. ©Fot. Jakub Duchnowicz

  13 zdjęć
  Przejdź do galerii

  Galeria dostępna tylko dla abonentów Głosu Pomorza

  Trzydziestu rowerzystów przetestowalo w niedziele dwa szlaki, które znalazly sie na mapie wydanej przez naszą gazete. (Fot. Jakub Duchnowicz)

  Wycieczka rowerowa

  Link do głównego zdjęcia

  Trzydziestu rowerzystów przetestowalo w niedziele dwa szlaki, które znalazly sie na mapie wydanej przez naszą gazete. (Fot. Jakub Duchnowicz)


  Liczba dnia

  Liczba dnia


  55 kilometrów przejechali rowerzyści  Trzydziestu rowerzystów przetestowało w niedzielę dwa szlaki, które znalazły się na mapie wydanej przez naszą gazetę. Najmłodszy uczestnik miał osiem lat.

  Przypomnijmy, że słupscy cykliści zaplanowali przejechanie wszystkich tras, które zostały wyznaczone na mapie Głosu Pomorza, a niedzielna eskapada wiodła od Słupska poprzez Strzelinko, Gałęzinowo, Charnowo do Ustki.
  Siły i dobre humory sprzyjały w drodze, dlatego jeszcze tego samego dnia rowerzyści zdecydowali się na przejazd kolejną trasą - z Ustki udali się do pobliskiego Machowina a następnie Bydlina. Stamtąd wracali do Słupska trasą przez Włynkówko.

  Po drodze nie zabrakło atrakcji. Trasa prowadzi przez wiele malowniczych miejscowości. Zapierających dech w piersiach widoków dostarczał rezerwat Buczyna nad Słupią Postój w Dolinie Charlotty pozwolił zregenerować siły..
  Najmłodszym uczestnikiem rajdu był Piotr Kneblewski. ośmiolatek ze Słupska dzielnie poradził sobie z długim dystansem . Przyznał że trasa była ciężka.
  - Po raz pierwszy uczestniczyłem w takim rajdzie - mówi Piotr Kneblewski. - Najciężej było na ostatnim odcinku, gdzie było dużo górek i musiałem czasem prowadzić rower.

  Wycieczkę śladami mapy "Głosu Pomorza" zorganizował Słupski portal rowerowy www.mtb.slupsk.pl oraz Klub Turystyki Rowerowej "Słupia". Po raz pierwszy młodzi i starsi rowerzyści wybrali się na wspólną wycieczkę.


  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  GP24 poleca

  Wideo