Ustka > Kolorowe jednopłaty latały nad morzem

  Ustka > Kolorowe jednopłaty latały nad morzem

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Głos Pomorza

  Aż 20 kolorowych latawców wystartowało w konkursie "Latawiec podniebny wędrowiec" zorganizowanym przez Dom Kultury w Ustce. Nagrodzone latawce można było oglądać w w sobotę nad plażą wschodnią.

  Bezapelacyjnym zwycięzcą został latawiec tzw. "ustecki malaj", zrobiony przez Patryka Laskowskiego i Damiana Wachaka z Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Ustce oraz opiekuna Zbigniewa Piłata w kategorii zespołowej oraz kategorii specjalnej. W kategorii specjalnej nagrodę równorzędną zdobyła rodzina Knefel z Ustki.
  W kategorii zespołowej na drugim miejscu uplasowało się Przedszkole nr 3, a na trzecim Grzegorz Grabek i Kornel Majewski.

  W kategorii rodzinnej pierwsze miejsce przypadło rodzinie Bilko, drugie rodzinie Wójtowiczów, zaś trzecie rodzinie Sumikowskich. Wyróżnienia przyznano dla rodzin: Markiewiczów, Szerementów i Tomaszewskich.

  Dodatkową nagrodę dyrektora Domu Kultury zdobyła rodzina Laskowskich. Wyróżnione i nagrodzone latawce możemy oglądać na wystawie w Domu Kultury.
  Konkurs latawców zorganizowano w ramach V Miejskiego Konkursu Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży Ustka 2008.

  (map)

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  GP24 poleca

  Wideo