Biznes > Pieniądze z Unii Europejskiej dla mikrofirm

  Biznes > Pieniądze z Unii Europejskiej dla mikrofirm

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Głos Pomorza

  Agencja Rozwoju Pomorza ogłosiła pierwszy konkurs dla mikroprzedsiębiorców w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007 - 2013.

  Mikroprzedsiębiorcy (firmy zatrudniające mniej niż 10 pracowników) mogą składać wnioski o dotacje z Unii Europejskiej do ARP. Każda z firm może ubiegać się o finansowe wsparcie w wysokości 200 tys. zł z zastrzeżeniem, że dofinansowanie nie może przekroczyć 60 proc. wartości projektu.

  Unijne pieniądze przedsiębiorcy mogą przeznaczyć na unowocześnienie produkcji lub poprawę świadczenia usług, zakup nowych maszyn i urządzeń, usprawnienie dystrybucji. Pieniądze mogą być wykorzystane także na informatyzację firmy lub dostosowanie jej do standardów i norm europejskich. Termin składania wniosków konkursowych upływa w dniu 28 lipca tego roku.

  Dodatkowych informacji udziela Agencja Rozwoju Pomorza (www.arp.gda.pl).

  (wł)

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  GP24 poleca

  Wideo