Ustka > UFFF(o)A 2008 zakończony

  Ustka > UFFF(o)A 2008 zakończony

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Głos Pomorza

  Grand Prix V Usteckiego Festiwalu Filmów Amatorskich UFF(O)A zdobył film "Dom Kultury" w reżyserii Marka Kosowca. Jury było spodobała się wnikliwość w budowaniu portretu zbiorowego klientów tytułowej instytucji.

  Pierwsza nagroda dla najlepszego dokumentu - "Taksówkarz" reż. Ryszard Kruk za "ciepłą opowieść o człowieku z zasadami w świecie korporacji"

  Pierwsza nagroda dla najlepszego filmu fabularnego - "Raz, dwa, trzy" reż. Aleksandra Ząb za "dojrzałość formalną wykorzystaną do próby zmierzenia się z kinem psychologicznym".

  Wyróżnienia - "4Play - gra wstępna" reż. Paweł Kaczmarek, Konrad Daniel za "twórczą reinterpretację postaci z filmów Quentina Tarantino".

  Nagroda publiczności - "Taksówkarz" reż. Ryszard Kruk.

  Nagrodą dla zdobywcy Grand Prix jest siedmiodniowy pobyt dla dwóch osób w Hotelu Lubicz w Ustce oraz pobyt dla dwóch osób w Ośrodku Wczasowo - Sanatoryjnym Perła w Ustce.

  Zdobywcy Pierwszej Nagrody dostali upominki rzeczowe warte 600 zł.
  Festiwal zorganizowało koło filmowe "Amator" z Zespołu Szkół Technicznych w Ustce. Konkursowe filmy pokazywano w usteckim Domu Kultury w miniona sobotę.

  (map)

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  GP24 poleca

  Wideo