Bytów > IV Bytowski Marsz na Orientację Pamięci Jana Pawła II

Redakcja

36 zawodników zgromadził IV Bytowski Marsz na Orientację Pamięci Jana Pawła II. Piotr Grabaszewski, główny sędzia, przygotował trzy trasy o różnym stopniu trudności. Liczyły od 1,5 do 4,5 kilometrów. Start i metę zaplanowano na dawnej strzelnicy przy ulicy Miasteckiej.

Z najłatwiejszą trasą rodzinną najlepiej poradzili sobie: Aleksander Wieteska, Maksymilian Pradella, Piotr Pradella. Trzykilometrową trasę uniwersalną najszybciej pokonały Dorota Butowska i Justyna Grabaszewska. A drugim miejscu uplasowali się Krystian Itrich i Adam Hering, a na trzecim Jolanta Kampowska, Agnieszka Goszkowska i Michał Goszkowski. Najtrudniejszą trasę najszybciej pokonał Wojciech Bieliński, wyprzedzając Patryka Buszmana i Krystiana Błaszkowskiego oraz Jarosława Grabaszewskiego.