Oklaski > Młodzież chce pomóc tacie koleżanki

  Oklaski > Młodzież chce pomóc tacie koleżanki

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Głos Pomorza  Maturzystki z II Liceum Ogólnokształcącego w Słupsku chcą pomóc ciężko choremu ojcu swojej klasowej koleżanki. W czwartek organizują charytatywny spektakl w Nowym Teatrze, w którym wystąpi słupska młodzież.

  - Pan Mariusz Śpiewak cierpi na alergiczne zapalenie pęcherzyków płucnych - mówi Aleksandra Dyśko o tacie koleżanki. - Konieczny jest przeszczep płuc. Zostanie on wykonany w Austrii, ale potrzeba na to 100 tysięcy euro.

  Na operację zostanie przeznaczony dochód z czwartkowego spektaklu. - Będzie to przedstawienie "Maszyna do liczenia", które realizują nasi koledzy pod okiem aktora Alberta Osika - dodaje Marta Goreńska.

  Spektakl odbędzie się w czwartek o godz. 18 na małej sali Nowego Teatru. Bilety po 10 złotych można kupić w kawiarni Artelier przy al. Sienkiewicza, lub w teatrze przed spektaklem.

  (nik)

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze (1)

  Wszystkie komentarze (1) forum.gp24.pl

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  GP24 poleca

  Wideo