Koszalin > Zwłoki za ścianą leżały trzy tygodnie

  Koszalin > Zwłoki za ścianą leżały trzy tygodnie

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Głos Pomorza

  Mieszkanka ul. Asnyka w Koszalinie zaalarmowała wczoraj redakcję Głosu Koszalińskiego przejęta tym, że w mieszkaniu po sąsiedzku policjanci znaleźli zwłoki starszej kobiety, które leżały tam od dłuższego czasu. - Sprawa jest bardzo przykra - mówi Czytelniczka. - Jednocześnie my, lokatorzy, nie wiemy, co w takiej sytuacji robić. Czy nie powinien ktoś zająć się dezynfekcją? W powietrzu unosi się straszliwy fetor...

  Grzegorz Klimowicz, zastępca prokuratora rejonowego, potwierdził, że w mieszkaniu przy ul. Asnyka znaleziono w środę wieczorem zwłoki 73-letniej kobiety. - Mieszkała samotnie, nie mamy żadnego kontaktu z jej rodziną. Sąsiadów zaniepokoił fetor, zawiadomili straż i policję. Z oględzin wynika, że zwłoki leżały w zamkniętym mieszkaniu od trzech tygodni. Dom był zamknięty od wewnątrz, lekarz wykluczył działanie osób trzecich. Kobieta była schorowana. Odstąpiliśmy więc od sekcji zwłok.

  (mas)

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze (2)

  Wszystkie komentarze (2) forum.gp24.pl

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  GP24 poleca

  Wideo