Pomorze > Wybili młotkiem szyby w 23 samochodach

  Pomorze > Wybili młotkiem szyby w 23 samochodach

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Głos Pomorza  Policjanci z Polic koło Szczecina zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy w nocy wybili szyby w 23 samochodach na terenie kilku parkingów niestrzeżonych w Policach.

  Dzisiaj w nocy około godz. 1.30 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Policach otrzymał telefoniczne zgłoszenie, iż dwóch młodych mężczyzn wybija szyby w samochodach na ul. Piłsudskiego w Policach.

  Natychmiast we wskazany rejon skierowany został patrol policji. Funkcjonariusze zauważyli dwóch mężczyzn, którzy odpowiadali rysopisowi podanemu przez zgłaszającego. Mężczyźni na widok radiowozu zaczęli uciekać.

  Policjanci po krótkim pościgu zatrzymali wandali.

  Okazali się nimi 21-letni Adam K. oraz 21-letni Marcin P. mieszkańcy powiatu polickiego. W trakcie zatrzymania byli bardzo agresywni. Obaj byli nietrzeźwi. Mieli około 2 promili alkoholu w organizmie. Wandale uderzali w szyby młotkiem, służącym do wybijania szyb w wyjściach awaryjnych w autobusach.

  Obaj mężczyźni odpowiedzą za uszkodzenie mienia, za co grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze (1)

  Wszystkie komentarze (1) forum.gp24.pl

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  GP24 poleca

  Wideo