Region > Ukradła telefon opiekunce

  Region > Ukradła telefon opiekunce

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Głos Pomorza

  71-letnia niepełnosprawna kobieta ukradła telefon swojej opiekunce. Wczoraj w jednej z miejscowości powiatu sławieńskiego opiekunka odwiedziła Genowefę L., której pomaga w codziennych sprawach. Po zakończeniu pracy staruszka poprosiła ją aby ta wyniosła jeszcze śmieci.

  Opiekunka spełniła prośbę. Wychodząc ze śmieciami pozostawiła jednak w mieszkaniu staruszki torebkę. Dopiero po drodze do domu zorientowała się, że zniknął z niej telefon komórkowy.
  Ponieważ pamiętała, że po raz ostatni miała go w mieszkaniu staruszki, wróciła do niej. Pani Genowefa twierdziła jednak, że o żadnym telefonie nic nie wie. Opiekunka powiadomiła więc policję. Podczas przeszukania mieszkania jeden z funkcjonariuszy zadzwonił na numer zaginionego telefonu.

  W tym czasie 71-latka notorycznie podgłaśniała dźwięk w telewizorze. Okazało się, że miała ku temu powód - zaginiona komórka "odezwała" się w zamkniętym na klucz barku. Odzyskany telefon wrócił do opiekunki. Nieuczciwej staruszce grozi natomiast 5 lat więzienia.

  (man)

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze (1)

  Wszystkie komentarze (1) forum.gp24.pl

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  GP24 poleca

  Wideo