Beach soccer > Team-Baltica Słupsk w półfinale mistrzostw...

    Beach soccer > Team-Baltica Słupsk w półfinale mistrzostw Polski (zdjęcia)

    Zdjęcie autora materiału

    Aktualizacja:

    Głos Pomorza

    32 zdjęcia
    Przejdź do galerii

    Galeria dostępna tylko dla abonentów Głosu Pomorza

    Zdjecia z drugiego dnia VI Mistrzostw Polski Energa Beach Soccer 2008. Do niedzielnych pólfinalów awansowal zespól Team-Baltica Slupsk.

    Ustka: MP w beach soccerze

    Link do głównego zdjęcia

    Zdjecia z drugiego dnia VI Mistrzostw Polski Energa Beach Soccer 2008. Do niedzielnych pólfinalów awansowal zespól Team-Baltica Slupsk. ©Lukasz Capar


    Bardzo dobrze spisali się zawodnicy Team-Słupsk podczas VI mistrzostw Polski, rozgrywanych na plaży w Ustce. Wygrali trzy sobotnie spotkania i dziś o godz. 12.00 będą walczyć o finał:

    Skład Team-Baltica Słupsk: Piechota, Bogacz, Batista, Sołtysiak, Dubiela, Kaniewski, Pięta, Polakowski, Motała, Porzega, Bednarczyk, Rzadkiewicz.

    4world Team Bielawa - Marwit Zławieś Wielka 1:1 (0:0, karne 1:2)
    TV-Sat Magazyn Łódź - Magic Kris-Max Łódź 2:4 (2:2)
    Team Strzemieszyce - Jesiony Tychy 3:1 (3:1)
    Rapid Sport-Pub Lublin - La Stalla Łęczyca 4:1 (3:1)
    Marwit Zławieś Wielka - Hurtap Łęczyca 0:3 (0:3)
    Magic Kris-Max Łódź - Hemako Sztutowo 4:4 (1:1, karne 0:1)
    Team Strzemieszyce - Copacabana Gdańsk 3:6 (2:4)
    Rapid Sport-Pub Lublin - Team-Baltica Słupsk 2:2 (0:1, karne 0:1)
    (gole dla słupskiej drużyny: Fernando Batista, Wojciech Polakowski, karnego wykorzystał Piotr Dubiela, a Dariusz Piechota obronił)
    Unity Szczecin - Mat Włókniarz Zgierz 2:1 (1:1)
    Grembach-Piórkowscy Zgierz - Wit Poddębice 4:1 (0:0)
    Hurtap Łęczyca - Hemako Sztutowo 2:1 (1:0)
    Copacabana Gdańsk - Team-Baltica Słupsk 1:6 (0:4)
    (gole dla słupskiej drużyny: Wojciech Polakowski 3, Dariusz Motała, Piotr Dubiela, Adam Bogacz)
    Wit Poddębice - Hurtap Łęczyca 1:3 (1:2)
    Mat Włókniarz Zgierz - Team-Baltica Słupsk 1:2 (1:0)
    (gole dla słupskiej drużyny: Fernando Batista, Wojciech Pięta)

    Plan dzisiejszy:

    11.00-12.00 - I Półfinał: Unity Szczecin - Hurtap Łęczyca
    12.00-13.00 - II Półfinał: Grembach-Piórkowscy Zgierz - Team Słupsk
    13.00 - 16.00 - Przerwa
    16.00-17.00 - Mecz o III miejsce
    17.00-18.00 - Finał Mistrzostw Polski

    (sten)

    Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

    Komentarze

    Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

    Najnowsze wiadomości

    Zobacz więcej

    Najczęściej czytane

    GP24 poleca

    Wideo