Szczecin > Sprawca rozboju uciekł z izby wytrzeźwień

  Szczecin > Sprawca rozboju uciekł z izby wytrzeźwień

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Głos Pomorza


  W izbie wytrzeźwień wylądował współsprawca rozboju przy ul. Kolumba 31-letni Łukasz R. Miał ponad 2,5 promila alkoholu we krwi.

  Kiedy odzyskał "świeżość umysłu" zapragnął się czegoś napić, a że nie smakowała mu serwowana w izbie wytrzeźwień kawa postanowił z niej wyjść. Jak pomyślał tak zrobił - ok. godz.7.00 wyrwał kraty zabezpieczające okno w pokoju, w którym przebywał i w samej koszuli oddalił się w nieznanym kierunku.

  Policja wszczęła poszukiwania zbiega.
  Do służby w trybie alarmowym ściągnięto policjantów z Kompanii Służby Kandydackiej, policjantów Operacyjnych Komisariatu Policji Szczecin Śródmieście wspartych przez Policjantów Komendy Miejskiej w Szczecinie, rozesłano komunikaty do funkcjonariuszy Służby Ochrony Kolei. W miejscu gdzie mógł przebywać uciekinier urządzono zasadzki. Koło godziny 10.45 na Dworcu Głównym w Szczecinie policjanci zauważyli mężczyznę, którego wygład odpowiadał wygładowi zbiega.

  Łukasz R. przyznał się, że jest "tym zbiegiem". Jak się okazało mężczyzna już zdążył się napić i nie była to bynajmniej kawa - badanie na zawartość alkoholu we krwi wykazało, że mężczyzna ma ponad 2 promile alkoholu.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze (1)

  Wszystkie komentarze (1) forum.gp24.pl

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  GP24 poleca

  Wideo