Słupsk > PiS chce się przyglądać wyborowi komendanta Straży...

  Słupsk > PiS chce się przyglądać wyborowi komendanta Straży Miejskiej

  Zbigniew Marecki

  Głos Pomorza

  Aktualizacja:

  Głos Pomorza

  - Wybór nowego komendanta Straży Miejskiej w Słupsku to dziwna sprawa. Nie wiadomo, dlaczego jest potrzebna zmiana i z jakiego powodu tworzy się podwójne stanowiska - mówił dzisiaj Tadeusz Bobrowski, szef Klubu Radnych PiS w Słupskiej Radzie Miejskiej, komentując nasze publikacje o konkursie na komendanta Straży Miejskiej w Słupsku.

  Bobrowski uważa, że dziwna jest także kandydatura Waldemara Fuchsa, byłego komendanta słupskiej policji, który postanowił wystartować w tym konkursie.

  Według niego Fuchs nie powinien być komendantem, bo nie zostawił po sobie dobrego wspomnienia, gdy trzeba było sądowego rozstrzygnięcia, aby po przejściu na emeryturę oddał zajmowane w czasie służby w Słupsku mieszkanie z zasobów miejskich.

  Dlatego Bobrowski chce, aby przedstawiciele Rady Miejskiej mogli się przyglądać pracy komisji konkursowej. Już rozmawiał na ten temat z przewodniczącym Rady Miejskiej.

  Więcej przeczytasz w środowym wydaniu Głosu Pomorza.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze (9)

  Wszystkie komentarze (9) forum.gp24.pl

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  GP24 poleca

  Wideo