Sukcesy słupszczan

(fen)
KARATE. Otwarte Międzynarodowe Mistrzostwa Holandii

W miejscowości Ter Apel odbyły się Otwarte Międzynarodowe Mistrzostwa Holandii w Karate Kumite. Rywalizowało blisko 250 zawodników i zawodniczek. Wśród uczestników byli przedstawiciele Słupskiego Klubu Karate Champion. Podopieczni Michała Godnicza wywalczyli 6 medali. "Złoto" zdobyli: Piotr Benewiat (kategoria chłopców do 12 lat) i Krzysztof Cywiński (kategoria chłopców 13-15 lat). "Srebro" przypadło: Konradowi Bondarczukowi (kategoria chłopców do 12 lat), Paulinie Dymarek (kategoria dziewcząt do 12 lat) i Przemysławowi Juchniewiczowi (kategoria chłopców 13-15 lat). "Brąz" wywalczył Łukasz Giec (kategoria mężczyzn 5-4 KYU). Czwarty był Marcin Gawlik (kategoria mężczyzn 3 KYU-DAN). Na ósmych miejscach sklasyfikowani zostali: Tomasz Wielesik (kategoria chłopców do 12 lat) i Michał Świętosławski (kategoria chłopców 13-15 lat). Dziewiąty był Tomasz Cywiński (kategoria chłopców do 12 lat).