Serwis jest częścią Głos Pomorza
Jesteś tu: Strona główna Turystyczne Perły Pomorza Turystyczne Perły Pomorza - Słupsk Artykuł

Festiwal Legend Rocka w Dolinie Charlotty. Zagrają Arthur Brown, Marillion i Procol Harum

Dodano: 13 sierpnia 2010, 12:00 Autor:

Marillion wystąpi w Dolinie Charlotty

Marillion wystąpi w Dolinie Charlotty (fot. Fot. oficjalna strona zespołu)

Na ten weekend miłośnicy rocka czekali od dawna. W Dolinie Charlotty zagrają m.in. Arthur Brown, Eric Burdon (ex The Animals), Marillion i Procol Harum.

Przed nami ostatnia edycja tegorocznego Festiwalu Legend Rocka w podsłupskiej Dolinie Charlotty. W te wakacje zagrali już tam np. członkowie zespołu Omega, David Cross czy Ken Hensley.
Teraz przez trzy dni wieczory publiczność zgromadzona w amfiteatrze będzie miała okazje pobawić się przy muzyce kolejnych znakomitości światowej sceny rockowej.Bilety na muzyczne wieczory można kupić przed samymi koncertami w Dolinie Charlotty. Teraz kosztują już: na piątek 120 zł, na sobotę 100 zł, na niedzielę 120 zł. Karnet na wszystkie trzy dni festiwalu – 250 zł.
Dojechać do Doliny Charlotty można własnym transportem. Na miejscu jest bezpłatny parking. Dowóz chętnych ze Słupska organizuje też w dniach 13, 14 i 15 sierpnia Biuro Podróży Wodnik. Transport ze Słupska do Doliny Charlotty – godz. 18.15, z przystanku autobusowego przy ul. Jana Pawła II, przy teatrze. Powrót – po zakończeniu koncertów. Bilet w jedną stronę kosztuje 5 zł. Jeśli ktoś po koncercie zechce zostać w Charlotcie, nie ma już co liczyć na wolne miejsca w hotelu. Zostaje mu pole namiotowe. Ceny: nocleg – 10 zł za osobę, namiot – 10 zł, przyczepa campingowa – 15 zł, samochód osobowy – 8 zł.Program Festiwalu
- W piątek od godz. 19 wystąpią Kruk (Dąbrowa Górnicza), Arthur Brown, Eric Burdon & The Animals. d W sobotę od godz. 19 zagrają: Disperse (Biłgoraj), Maggie Bell, Dave Kelly & British Blues Quartet oraz Marillion.

- W niedzielę od godz. 19: Passion Fruit (Włocławek), Quidam, Nick Simper (współzałożyciel Deep Purple) & Nasty Habits i Procol Harum.

Czytaj więcej o:
  • arthur brown
  • dolina charlotty
  • festiwal legend rocka
  • marillion
  • procol harum
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie
zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych"
i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem
Brak ankiety.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press sp. z o.o. 2001-2015