Jesteś tu: Strona główna Region Pomorze Artykuł

Iwona Wieczorek prawodpodobnie została uprowadzona i zgwałcona

Dodano: 22 stycznia 2011, 23:35 Autor:

Sensacyjna wiadomość w sprawie zaginięcia Iwony Wieczorek! Prawdopodobnie dziewczyna została uprowadzona, a potem zgwałcona - podaje portal wybrzeże24.pl.

Najnowsze informacje w sprawie zaginięcia Iwony Wieczorek

Według informacji jakie zdobyło Biuro Detektywistyczne Rutkowski w uprowadzeniu Iwony uczestniczył 24-letni mieszkaniec Radziejowa (imię i nazwisko znane Biuru Detektywistycznemu Rutkowski) w województwie kujawsko-pomorskim. Miał on razem z dwoma innymi sprawcami uprowadzić i zgwałcić 19-letnią dziewczynę - podaje portal wybrzeże24.pl.

Według informacji zdobytych przez Biuro Detektywistyczne Rutkowski w bezpośrednim uprowadzeniu i późniejszym zgwałceniu 19-letniej Iwony Wieczorek miał uczestniczyć 24-letni mieszkaniec Radziejowa w województwie kujawsko-pomorskim. Sensacyjną wiadomość zdobyto dzięki jednemu z informatorów, który miał rozmawiać dwudziestoczterolatkiem podczas festiwalu muzyki w Ostródzie w sierpniu 2010 roku.

Według tych informacji mieszkaniec Radziejowa razem z dwoma "krymuchami” (kryminalistami) mieli zabrać Iwonę Wieczorek do samochodu, zgwałcić, a następnie wywieźć do jakiegoś ośrodka wypoczynkowego. Dwudziestoczterolatek w trakcie wakacji 2010 roku, kiedy zaginęła Iwona Wieczorek wynajmował pokój w gdańskim Brzeźnie. Dwudziestoczteroletni mieszkaniec Radziejowa miał popełnić samobójstwo 3 stycznia 2011 roku w Sopocie.

- Wszelkie informacje w tej sprawie przekazaliśmy organom ścigania. Mamy nadzieje, że posłużą one w wyjaśnieniu tej sprawy. Ważna będzie kontrola połączeń telefonicznych wykonanych z telefonu dwudziestoczterolatka oraz ich lokalizacja. Jeżeli okaże się, że przebywał w momencie zaginięcia Iwony w tym samym miejscu, co ona, prokuratura będzie miała swojego podejrzanego – przekonuje Krzysztof Rutkowski.

Portal wybrzeże24.pl podaje również, że Krzysztof Rutkowski planuje zwołać w Gdańsku najprawdopodobniej w środę konferencję prasową, na której podsumuje poszukiwania Iwony Wieczorek.

Czytaj więcej o:
  • detektyw Rutkowski
  • Iwona Wieczorek
  • zaginięcie Iwony Wieczorek
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie
zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych"
i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!
Brak ankiety.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Kontakt z kolportażem »

Zadzwoń 59 848 81 36

Napisz maila:

Jesteśmy też na:

Serwisy tematyczne

Serwisy społecznościowe

gp24 jest częścią grupy Polska Press
Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.gp24.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Polska Press i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

- nota wydawnicza, zakup treści

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2015.