Jesteś tu: Strona główna Miasta Słupsk Artykuł

Rehabilitacja na Sienkiewicza w Słupsku

Dodano: 13 marca 2012, 18:30 Autor:

Pacjenci ze Słupska i okolic, wymagający rehabilitacji ruchowej, od niedawna mogą korzystać z usług nowego gabinetu fizjoterapeutycznego.
Gabinet fizjoterapii Auxilium oferuej pacjentom całą gamę zabiegów.

Gabinet fizjoterapii Auxilium oferuej pacjentom całą gamę zabiegów. (fot. Fot. Kamil Nagórek)

W Słupsku na zabiegi rehabilitacyjne refundowane przez NFZ czeka się po kilka miesięcy. Dziś można zapisać się na koniec czerwca. Na zajęcia indywidualne z rehabilitantem czeka się nawet do pół roku. Zabiegi można wykonać w szpitalu, centrum rehabilitacyjnym przy ul. Sygietyńskiegio i w jego filii w Redzikowie, a od niedawna w nowej siedzibie poradni Auxilium przy al. Sienkiewicza 5/1.
– Rehabilitację prowadziliśmy już wcześniej w przychodni przy ul. Jana Pawła II, ale przenieśliśmy ją na Sienkiewicza ze względu na lepsze warunki lokalowe – mówi doktor Bogusława Lidzińska z Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Auxilium. – Mamy kontrakt z NFZ, niestety niewielki, a możemy zaoferować pacjentom całą gamę zabiegów. Mamy nowoczene wyposażenie i sprzęt.
Pani doktor dodaje, że inne poradnie rehabilitacyjne w Słupsku nie są dla Auxilium konkurencją. – Wszędzie pacjentów wymagających takiego leczenia jest mnóstwo. I wszędzie czekają w kolejkach.
Na Sienkiewicza jest sala do ćwiczeń, gabinety masażystów, stanowiska do zabiegów elektroterapii, magnetoterapii, laseroterapii, krioterapii, hydroterapii i światłoterapii. Są oczywiście udogodnienia dla osób niepełnosprawnych.

Przychodnia rehabilitacyjna jest czynna od poniedziałku do piątku od godz. 8 do 18, tel. rejestracji: 724 717 285.

Plebiscyt Hipoktares2012
Już po raz trzeci organizujemy plebiscyt Hipokrates. Namawiamy czytelników do zgłaszania kandydatów w czterech kategoriach: najpopularniejszy lekarz, najpopularniejsza pielęgniarka i położna, placówka medyczna przyjazna pacjentom oraz apteka przyjazna pacjentom. Zgłaszajcie ich przesyłając kupony lub SMS-y. Na zgłoszenia czekamy do 22 marca. Po tym terminie przedstawimy listę kandydatów i zaprosimy do głosowania.

Najpierw jednak poprosimy przedstawicieli izb lekarskich, pielęgniarskich i aptekarskich o weryfikację kandydatur. Chcemy bowiem mieć pewność, że wszyscy zgłoszeni lekarze, pielęgniarki i położne pracują zawodowo i mają prawo do wykonywania zawodu.

Plebiscytowi będzie towarzyszył cykl artykułów i poradników o służbie zdrowia w regionie. Jesteśmy oczywiście ciekawi o czym najbardziej chcieliby Państwo przeczytać. Sugestie prosimy przesyłać na adres: monika.zacharzewska@mediaregionalne.pl

Zgłoszenie kandydata na kuponie
Zgłoszenia kandydatów będą przyjmowane od 2 marca 2012 r. do 22 marca 2012 r. włącznie. Zgłoszenia można dokonać na kuponie wyciętym z "Głosu Pomorza” lub pobranym ze strony
serwisu internetowego www.gp24.pl.

Wypełniony i podpisany kupon można dostarczać osobiście, listownie lub mailowo. W tym ostatnim przypadku konieczne jest przesłanie do nas skanu lub zdjęcia podpisanego kuponu.
Kupony należy przesłać pocztą elektroniczną na adres: plebiscyt@gp24.pl (wpisując w temacie wiadomości Hipokrates) lub przynieść osobiście lub wysłać pocztą na adres: Głos Pomorza, ul. H. Pobożnego 19, 76-200 Słupsk z dopiskiem "Hipokrates”.

Wypełniony kupon musi być czytelnie podpisany i zawierać numer telefonu osoby zgłaszającej w celu możliwości dokonania weryfikacji zgłoszenia. Kandydatów można zgłaszać także wysyłając wiadomość SMS do dnia 22 marca 2012 r. (do godz. 12) na numer telefonu 71466 o następującej treści (przykłady poniżej).

zgłoszenie lekarza
GP.LEKARZ imię i nazwisko kandydata, specjalność, miasto, nazwa placówki z którą jest związany; np. GP.LEKARZ Jan Kowalski, stomatolog, Słupsk, Szpital Miejski.
zgłoszenie pielęgniarki lub położnej
GP.PIEL imię i nazwisko kandydatki, miasto, nazwa placówki z którą jest związana; np. GP.PIEL Anna Kowalska, Słupsk, Szpital Miejski.
zgłoszenie placówki medycznej
GP.PLMED nazwa placówki, miasto; np. GP.PLMED Sanitas, Ustka
zgłoszenie apteki
GP.APTEKA nazwa apteki, masto; mp. GP APTEKA Miejska, Słupsk
Koszt wysłania jednego SMS-a (o treści do 160 znaków) wynosi 1,23 zł z VAT. Każdy Czytelnik ma prawo zgłosić dowolną liczbę kandydatów do Plebiscytu.

Czytaj więcej o:
  • rehabilitacja
  • słupsk
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie
zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych"
i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem
Przeczytaj kolejny artykułzamknij okno X

Pomóż Pani Marcie i innym chorym. Szukamy dawcy szpiku

  • Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  • forum.gp24.pl
Najciekawsze artykuły
z Polska Press
Najciekawsze artykuły
z Polska Press
alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!

Co powinno powstać w miejsce kina Milenium?

wyniki głosowania
Liczba głosów: 1180.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Kontakt z kolportażem »

Zadzwoń 59 848 81 36

Napisz maila:

Jesteśmy też na:

Serwisy tematyczne

Serwisy społecznościowe

gp24 jest częścią grupy Polska Press
Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.gp24.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Polska Press i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

- nota wydawnicza, zakup treści

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2015.