Gryf Słupsk - Lechia Gdańsk 0:2 (wideo, zdjęcia)

(res, sten)
Paweł Kryszałowicz (z prawej), prezes Gryfa Słupsk mecz oglądał razem z Maciejem Kobylińskim, prezydentem Słupska. Łukasz Capar
Gryf Słupsk przegrał z rezerwami Lechii Gdańsk 0:2 w dokończonym w środę meczu Bałtyckiej III ligi.

Gryf Słupsk - Lechia 2 Gdańsk

Piłkarze grali tylko 35 minut, bo w pierwotnym terminie w sobotę, 22 września starcie zostało przerwane ze względu na niekorzystne warunki atmosferyczne. Nad boisko nadciągnęła burza, błyskawicznie zapadały ciemności. Wtedy w 55. minucie arbiter zakończył grę.

Dzisiaj świeciło słońce, ale tylko dla jednego zespołu.

Gryf Słupsk - Lechia II Gdańsk 0:2 (0:0)
0:1 Patryk Tuszyński (69), 0:2 Paweł Nowak (71)

(mecz z powodu burzy przerwano 22 września w 55 minucie i dokończono 3 października)

Widzów: 400 (w pierwszej części) i 200 (w drugiej)

Gryf: Wójcik - Oleszczuk (56 Sidor), Klimek (86 Michalak), Szutenberg, Bryndal, Kozłowski, Witucki, Waleszczyk, Świdziński, Biegański, Gibczyński.

Lechia II: P.Sobczak (56 Rosa) - Skrzecz (46 Ł.Wiśniewski), Iwanowski, Andriuškevičius, Przybylski (56 Karwat), Żmijewski, A.Kaszuba (56 Zyska), P.Nowak, Tuszyński, Górka (86 Czychowski), Duda.

Kolejny mecz gryfici rozegrają w sobotę o godzinie 15.00. Na stadionie przy ulicy Zielonej podejmą Korala Dębnica.