Wypadek w Domaradzu. Audi wbiło się w tira (zdjęcia, wideo)

Dodano: 15 listopada 2012, 9:22 Autor:

Wypadek na drodze nr 6. Audi wbiło się w tira.

Wypadek na drodze nr 6. Audi wbiło się w tira. (fot. Łukasz Capar)

W czwartek po godzinie 8 rano na drodze krajowej nr 6 audi a6 wbiło się w naczepę tira. Kierowca ciężko ranny trafił do szpitala. Droga jest zablokowana, policja kieruje na objazdy.

Do wypadku doszło około godziny 8.20. Tir z naczepą jechał w kierunku Lęborka, w Domaradzu skręcał w lewo do miejscowości Zagórzyczki. W tym momencie w przyczepę tira wbił się audi a6 na numerach rejestracyjnych z powiatu słupskiego.

Z ustaleń policji wynika, że kierowca audi wyprzedzał kolumnę samochodów i gdy zobaczył skręcającego tira, nie miał już gdzie się schować.- Kierowca audi był zakleszczony w samochodzie i służby ratownicze nie mogły go wyciągnąć i trzeba było sprowadzić specjalistyczny sprzęt do cięcia metalu - mówi Robert Czerwiński, rzecznik słupskiej policji. - Kierowca żyje, ale jego stan jest poważny. Trafił do słupskiego szpitala.

Droga krajowa nr 6 w miejscowości Domaradz była zablokowana. Korki od strony Słupska rozpoczynały się już za Redzikowem.

Policja kierowała samochody na objazdy: od strony Lęborka przez Starą Dąbrowę i Damnicę, od strony Słupska - polnymi drogami, które omijają miejsce wypadku.

Od godziny 13 droga znów jest przejezdna
______________________________________________________________________

Byłeś świadkiem ciekawego zdarzenia? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Chcesz podzielić się czymś z innymi internautami? Napisz do nas na adres alarm@gp24.pl

Nowa odsłona Alarmu24. Teraz możesz nas poinformować o wydarzeniu w błyskawiczny sposób! Kliknij i zobacz jak to zrobić.

Czytaj więcej o:
  • policja
  • wypadek domaradz
Przeczytaj kolejny artykułzamknij okno X

Wojewoda: odwołajcie wójta Mariusza Chmiela

Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!
Brak ankiety.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Kontakt z kolportażem »

Zadzwoń 59 848 81 36

Napisz maila:

Jesteśmy też na:

Serwisy tematyczne

Serwisy społecznościowe

gp24 jest częścią grupy Media Regionalne

Media Regionalne sp. z o.o. w Warszawie zastrzegają, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.gp24.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Mediów Regionalnych i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

Polityka dotycząca plików cookie

Wszelkie prawa zastrzeżone. Media Regionalne sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2014.