Jesteś tu: Strona główna Miasta Bytów Artykuł

Las wokół nas - konkurs na prezentację multimedialną (zdjęcia)

Dodano: 14 lutego 2013, 11:40 Autor:

W sali portretowej bytowskiego zamku podsumowano drugą edycję powiatowego konkursu na prezentację multimedialną "Las wokół nas".
Podsumowanie konkursu "Las wokół nas"

Podsumowanie konkursu "Las wokół nas" (fot. BP Bytów)

Do konkursu, który zorganizowała Biblioteka Pedagogiczna w Bytowie oraz Nadleśnictwo Bytów zgłoszono prace z dziewięciu szkół: Gimnazjum nr 1 w Bytowie, Gimnazjum nr 2 w Bytowie, Zespół Szkół w Łubnie, Zespół Szkół w Rokitach, Zespół Szkół w Parchowie, Zespół Szkół w Studzienicach, Zespół Szkół Ekonomiczno-Rolniczych w Bytowie, Zespół Szkół Ogólnokształcących w Bytowie, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Bytowie.

Jury oceniające prace uczestników konkursu przyznało pięć równorzędnych nagród. W kategorii szkół gimnazjalnych przyznane zostały 3 nagrody: Aleksandra Szreder, uczennica kl. I Gimnazjum nr 1 w Bytowie, za prezentację na temat "Tajemnice krajobrazów Pomorza", wykonaną pod kierunkiem Mirosława Peplinskiego; Martyna Komenda, uczennica kl. III Gimnazjum nr 2 w Bytowie, za prezentację na temat "Walory krajobrazowe naszego regionu", wykonaną pod kierunkiem Anny Paczkowskiej; Maja Czarnecka, uczennica klasy II gimnazjum Zespołu Szkół w Studzienicach, za prezentację na temat "Walory krajobrazowe naszego regionu", wykonaną pod kierunkiem Aliny Pobłockiej. W kategorii szkół ponadgimnazjalnych przyznane zostały 2 nagrody: Marta Andrzejewska, uczennica kl. I TE ZSER w Bytowie, za prezentację na temat "Tajemnice krajobrazów Pomorza", wykonaną pod kierunkiem Piotra Wrońskiego; Robert Osowski, uczeń kl. I TI ZSP w Bytowie, za prezentację na temat "Ochrona i kształtowanie pomorskich krajobrazów", wykonaną pod kierunkiem Magdaleny Zwary. Przyznano też wyróżnienia. W kategorii szkół gimnazjalnych: Lilianna Dmyterko, uczennica kl. II gimnazjum Zespołu Szkół w Łubnie, za prezentację na temat "Walory krajobrazowe naszego regionu", wykonaną pod kierunkiem Lucyny Hołodowskiej; Ryszard Pietrulewicz, uczeń kl. II Gimnazjum nr 1 w Bytowie, za prezentację na temat "Walory krajobrazowe naszego regionu", wykonaną pod kierunkiem Bożeny Kaczmarek. W kategorii szkół ponadgimnazjalnych Oskar Pryba, uczeń kl. I ZSO w Bytowie, za prezentację na temat "Walory krajobrazowe naszego regionu", wykonaną pod kierunkiem Alicji Zwolskiej.

Czytaj więcej o:
  • Biblioteka Pedagogiczna Bytów
  • Nadleśnictwo Bytów
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie
zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych"
i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!

Czy w Bytowie potrzebna jest straż miejska?

wyniki głosowania
Liczba głosów: 33.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Kontakt z kolportażem »

Zadzwoń 59 848 81 36

Napisz maila:

Jesteśmy też na:

Serwisy tematyczne

Serwisy społecznościowe

gp24 jest częścią grupy Polska Press
Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.gp24.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Polska Press i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

- nota wydawnicza, zakup treści

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2015.