Dwa wypadki śmiertelne koło Głobina. Nie żyją cztery osoby (zdjęcia, wideo)

Dodano: 29 kwietnia 2013, 22:58 Autor:

Dzisiaj o 4 nad ranem doszło do kolejnego śmiertelnego wypadu w okolicy Głobina. Zginęły dwie osoby.

Dzisiaj o 4 nad ranem doszło do kolejnego śmiertelnego wypadu w okolicy Głobina. Zginęły dwie osoby. (fot. Policja Słupsk)

Wczoraj (poniedziałek) około godz. 22 w wypadku w Głobinie zginęły dwie osoby. Dzisiaj (wtorek) około 4 nad ranem doszło do drugiego śmiertelnego wypadku w okolicy.

Do pierwszego tragicznego wypadku doszło w poniedziałek wieczorem około godz. 22 w miejscowości Głobino koło Słupska.Nie żyją dwaj pasażerowie volkswagena. Zginęli na miejscu. 32-letni kierowca przewieziony został do słupskiego szpitala, gdzie pozostaje na obserwacji. Wszyscy to mieszkańcy Dębnicy Kaszubskiej w wieku około 28-32 lat.

Jak informuje Robert Czerwiński, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Słupsku, auto z niewyjaśnionych przyczyn zjechało na przeciwległy pas drogi i uderzyło w przydrożne drzewo.

Na miejscu był prokurator i ekipa dochodzeniowo-śledcza. Policjanci będą ustalać przyczyny tego wypadku.

Wtorek, godz. 4.

Dzisiaj (wtorek) nad ranem doszło do drugiego śmiertelnego wypadku tuż za Głobinem. Około godz. 4 słupska policja została wezwana do zdarzenia z udziałem vw caddy. Nie żyją dwie osoby, 30-letni kierowca oraz 25-letnia pasażerka.

Do zdarzenia doszło w okolicach skrzyżowania trasy 210 z drogą prowadzącą na lotnisko Aeroklubu Słupskiego.

- Nie żyją dwie osoby – informuje Robert Czerwiński, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Słupsku. – Kierowca i pasażerka. Policjanci ustalają przyczyny zdarzenia, ale najprawdopodobniej to sarna wybiegła kierowcy na drogę.

W związku z dwoma śmiertelnymi wypadkami, wójt gminy Dębnica Kaszubska ogłosił żałobę na terenie gminy. Odwołane zostały wszystkie imprezy, które miały się odbyć 1,2 i 3 maja.

Policjanci ustalają okoliczności tych wypadków. W związku z majowym weekendem, funkcjonariusze apelują do kierowców aby zachowali szczególną ostrożność oraz stosowali się do przepisów ruchu drogowego. Rozwaga i wyobraźnia, a przede wszystkim zdrowy rozsądek wpłynąć mogą na to abyśmy bezpiecznie dotarli do celu podroży.

_______________________________
Alarm
Byłeś świadkiem ciekawego zdarzenia? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Chcesz podzielić się czymś z innymi internautami? Napisz do nas na adres alarm@gp24.pl

Nowa odsłona Alarmu24. Teraz możesz nas poinformować o wydarzeniu w błyskawiczny sposób! Kliknij i zobacz jak to zrobić.

Czytaj więcej o:
  • Głobino
  • policja słupsk
  • Robert Czerwiński
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie
zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych"
i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem
Najciekawsze artykuły
z Polska Press
Najciekawsze artykuły
z Polska Press
alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!
Brak ankiety.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Kontakt z kolportażem »

Zadzwoń 59 848 81 36

Napisz maila:

Jesteśmy też na:

Serwisy tematyczne

Serwisy społecznościowe

gp24 jest częścią grupy Polska Press
Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.gp24.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Polska Press i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

- nota wydawnicza, zakup treści

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2015.