Serwis jest częścią Głos Pomorza
Jesteś tu: Strona główna Mała miss mały mister - informacje Mała miss mały mister - artykuły Artykuł

Mała Miss i Mister 2013. Głosowanie na półmetku

Dodano: 3 maja 2013, 11:15 Autor:

Wyłaniają się już liderki i liderzy plebiscytu Mała Miss i Mister 2013. Na głosowanie są jednak jeszcze ponad dwa tygodnie. Wszystko więc może się zmienić.
Mała Miss i Mister 2013. Głosowanie na półmetku.

Mała Miss i Mister 2013. Głosowanie na półmetku.

Laura Capar, Wiktoria Kusińska i Oliwia Milewska – tak wygląda pierwsza trójka kandydatek w kategorii Mała Miss. Prowadząca dziewczynka ma bezpieczną przewagę nad pozostałymi kandydatkami. Ta raz się zmniejsza, raz nieco powię­ksza. Dużo mniejsze różnice są między pozostałymi kandydatkami. W ich przypadku wystarczy zaledwie kilkadziesiąt głosów, aby w klasyfikacji ogólnej awansować nawet o kilka pozycji i znaleźć się tuż za podium. Jednak aby na nie wskoczyć, trzeba mieć sporo ponad 600 głosów.

Oczywiście wszystko jest jeszcze możliwe, ponieważ na głosowanie nasi czytelnicy mają jeszcze ponad dwa tygodnie. Doświadczenia poprzednich plebiscytów pokazują, że wystarczy kilka dni, aby kandydaci, którzy byli na odległych pozycjach, awansowali do pierwszej trójki, a nawet na pozycję lidera. Wszystko zależy od zaangażowania osób głosują­cych na poszczególne kandydatury.

Bardzo ciekawa sytuacja jest również wśród chłop­ców. Tutaj różnice poparcia, jakim cieszą się poszczególni kandydaci, są minimalne, wynoszą zaledwie kilkanaście, kilkadziesiąt głosów. Według stanu obecnego na podium znajdują się: Michał Kmiecik, Emanuel Browarek i Mikołaj Bocheński. Korona Małego Mistera może jednak trafić na głowę każdego chłopca. Wszystko zależy od tego, jak bardzo zmobilizują się czytelnicy.

Na SMS czekamy do 19 maja, do godziny 24, natomiast na kupony do 16 maja do godz. 18. Uwaga, liczą się tylko oryginalne kupony wycięte z gazety (nie kserokopie). Należy je wysłać na adres: "Głos Pomorza”, ul. Henryka Pobożnego 19, 76-200 Słupsk.

Na dzieci, które zdobędą najwięcej głosów naszych czytelników, czekają atrakcyjne nagrody, m.in. sesje zdjęciowe i nagrody rzeczo­we.

Zdjęcia wszystkich kandydatek i kandydatów można znaleźć na portalu www. gp24.pl w zakładce Mała Miss i Mały Mister (po lewej stronie na stronie głównej). Fotografie dziewczynek i chłopców startujących w plebiscycie opublikujemy również w "Głosie Pomorza” w sobotę, 11 maja.

Czytaj więcej o:
  • Mała Miss i Mister 2013
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie
zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych"
i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem

Sponsor plebiscytu

Partnerzy plebiscytu

Ranking konkursu
Ranking konkursu

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press sp. z o.o. 2001-2015