Jesteś tu: Strona główna Miasta Słupsk Artykuł

Natalia Sikora dalej w "The Voice of Poland"

Dodano: 3 maja 2013, 14:15 Autor:

W sobotnim odcinku "The Voice of Poland" (27 kwietnia) mogliśmy ponownie usłyszeć Natalię Sikorę, tym razem w utworze Led Zeppelin "Whole Lotta Love". Odcinek transmitowany był na żywo, a o losach większości uczestników decydowali widzowie, którzy wysyłali SMS-y na swoich ulubieńców.

Z każdej z drużyn do kolejnego programu mogły przejść tylko trzy osoby. Dwie wybierali widzowie, o losie trzeciej decydował juror, który był głową danej drużyny.

Natalia Sikora, która znajduje się w drużynie Marka Piekarczyka zdobyła najwięcej głosów spośród piątki jego podopiecznych i zobaczymy ją w ćwierćfinałach "The Voice of Poland".

Jurorzy pozytywnie ocenili jej występ.Patrycja Markowska: - Teraz dużo jest wokalistek rockowych introwertycznych, wycofanych, schowanych. Ty wychodzisz i śpiewasz w najlepszym tego słowa znaczeniu. Śpiewasz pięknie, po prostu rządzisz na scenie.

Zobacz także: Natalia Sikora zachwyciła jury The Voice of Poland (wideo)

Przypomnijmy, Natalia Sikora swoich wykonaniem utwory "Cry Baby" Janis Joplin zdobyła serca jurorów, którzy stwierdzili jednogłośnie, że niebo zwaliło im się na głowę, a Janis Joplin wstała z grobu.

Marek Piekarczyk, do drużyny którego dostała się Natalia w odcinku, w którym przeprowadzane były pierwsze bitwy pomiędzy osobami z jednej drużyny, zestawił ze sobą dwie dobre koleżanki, Natalię Sikorę i Dorotę Osińską. Dziewczyny razem zaśpiewały "Czas nas uczy pogody" Grażyny Łobaszewskiej. Piosenka w wykonaniu Natalii była bliższa sercu Marka i to ona pozostała w jego drużynie. Dorota z kolei została skradziona przez Tomsona i Barona.

Czytaj więcej o:
  • Natalia Sikora
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie
zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych"
i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem
Przeczytaj kolejny artykułzamknij okno X

Słupskie obchody 222. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3. Maja

Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!

Czy miewasz problemy z dostaniem się do lekarza?

wyniki głosowania
Liczba głosów: 469.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Kontakt z kolportażem »

Zadzwoń 59 848 81 36

Napisz maila:

Jesteśmy też na:

Serwisy tematyczne

Serwisy społecznościowe

gp24 jest częścią grupy Polska Press
Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.gp24.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Polska Press i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

- nota wydawnicza, zakup treści

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2015.