Jesteś tu: Strona główna Miasta Słupsk Artykuł

Magda Gessler robi kuchenne rewolucje w klubie Wiking w Słupsku

Dodano: 8 maja 2013, 14:45 Autor:

W poniedziałek kuchenne rewolucje w klubie Wiking przy ul. Garncarskiej rozpoczęła Magda Gessler. Restauratorka-celebrytka będzie odmieniała lokal do czwartku.

Popularny program telewizji TVN Kuchenne rewolucje od poniedziałku przez cztery dni realizowany będzie w Słupsku. Znana z kontrowersyjnego zachowania restauratorka Magda Gessler będzie odmieniała słupski klub Wiking, w którym mieści się m.in. pizzeria, restauracja, kręgielnia i dyskoteka.

– Podpisaliśmy umowę, że do dnia emisji programu nie będziemy zdradzali żadnych szczegółów związanych z jego realizacją – usłyszeliśmy od pani Danuty Kantak, szefowej klubu.

Do lokalu w czasie kręcenia programu też nie mogliśmy wejść. Jednak wczoraj chwilę po południu na swoim fanpage'u na Facebooku Magda Gessler zamieściła wpis o enigmatycznej treści

"Witajcie kochani!!! Jestem właśnie na kolejnym odcinku kuchennych.... Ludzie mnie załamują.... Czy naprawdę tak musi być... Później ja wychodzę na tą straszną, okropną...”Efekt kuchennych rewolucji w słupskim klubie zobaczymy w telewizji za około pół roku. Tyle przynajmniej czekaliśmy na program z udziałem usteckiej restauracji Syrenka, w której restauratorka gościła półtora roku temu.

Czy było warto zgłosić się do programu? – No jasne! – nie waha się Adam Wasylew, szef restauracji Syrenka. – Gdyby była taka możliwość w ciemno, bez mrugnięcia okiem, jeszcze raz wystąpiłbym w tym programie. Magia reklamy i telewizji jest ogromna. Od wizyty Magdy wiedzie nam się bardzo dobrze. Kultywujemy w lokalu tradycje morskie, stawiamy na świeżą rybkę. Teraz, szczególnie w weekendy, nie martwię się o brak gości, tylko czy wystarczy mi ryby dla nich.

Pan Adam przyznaje, że utrzymanie wysokiego poziomu lokalu kosztuje dużo pracy i zaangażowania, ale daje też ogromną satysfakcję. – Jako jednych z nielicznych lokali pani Magda rekomenduje nas na swojej stronie internetowej. Dla mnie to jest ogromny sukces – dodaje.

Zapewnia on też, że restauratorka-celebrytka, mimo że w programie emitowanym w telewizji nie raz rzuci talerzem lub mało wybrednym komentarzem, tak naprawdę jest wyjątkowo przyjazną osobą.
– Wiadomo, to jest show, które rządzi się swoimi prawami. Taka jest formuła programu. Jednak sama Magda, mimo że jest gwiazdą, jest superbabką. Po programie też nie zostawia nas samych. Zawsze mogę do niej zadzwonić po radę i ona o nas pamięta – zapewnił nas wczoraj szef usteckiej Syrenki.
Przyznaje, że po kuchennej rewolucji w Wikingu na pewno zajrzy do słupskiego lokalu. Z ciekawości i żeby wymienić doświadczenia.

Takich dobrych wspomnień z udziału w programie nie ma natomiast szefostwo lokalu Stella Cafe w Lęborku. Przypomnijmy, że tam nagrywanie odcinka przerwała wizyta komornika, który zajął się windykacją zaległości czynszowych, a szefowa lokalu zasłabła i trafiła do szpitala.

Czytaj więcej o:
  • kuchenne rewolucje
  • magda gessler
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie
zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych"
i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem
Przeczytaj kolejny artykułzamknij okno X

Obchody rocznicy dnia zwycięstwa nad faszyzmem w Słupsku

Najciekawsze artykuły
z Polska Press
Najciekawsze artykuły
z Polska Press
alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!

Czy miewasz problemy z dostaniem się do lekarza?

wyniki głosowania
Liczba głosów: 469.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Kontakt z kolportażem »

Zadzwoń 59 848 81 36

Napisz maila:

Jesteśmy też na:

Serwisy tematyczne

Serwisy społecznościowe

gp24 jest częścią grupy Polska Press
Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.gp24.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Polska Press i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

- nota wydawnicza, zakup treści

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2015.