Brązowy medal dla Energi Czarnych Słupsk! Rosa Radom pokonana 74:70 czytaj więcej »
Jesteś tu: Strona główna Miasta Słupsk Artykuł

Przedszkole za darmo w Słupsku

Dodano: 23 września 2013, 16:00 Autor:

Niepubliczne Parkowe Przedszkole przy ul. Koszalińskiej 7a w Słupsku prowadzi nabór chętnych do grupy przedszkolnej przez rok współfinansowanej przez UE.

W ubiegłym roku szkolnym ta placówka prowadziła dwie grupy przedszkolne, których funkcjonowanie nie obciążało rodziców dzieci.

Było to możliwe dzięki uzyskaniu unijnego dofinansowanie do projektu "Przedszkole przyjazne dzieciom i pracującym rodzicom”.

– Ubiegłoroczna edycja projektu cieszyła się ogromnym zainteresowaniem wśród rodziców, dlatego zdecydowałam się na kontynuację przedsięwzięcia – mówi Beata Główczewska, dyrektor przedszkola.
W tym roku projektem, współfinansowanym z pienię­dzy Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, zostanie objętych w tym przedszkolu 15 dzieci ze Słupska w wieku 3-5 lat. Projekt będzie trwał od września 2013 do końca sierpnia 2014 r. Dla tych dzieci zostanie utworzona nowa grupa przedszkolna.

– Dzieci będą miały u nas zapewnioną bezpłatną opiekę od poniedziałku do piątku w godz. od 7 do 17. Gwarantujemy także bezpłatne wyżywienie – mówi dyr. Główczewska.

Projekt "Przedszkole przyjazne dzieciom i pracującym rodzicom” przewiduje także bezpłatne zajęcia dodatkowe, czyli język angielski, rytmikę, gimnastykę korekcyjną, logopedię oraz warsztaty komputerowe, a dla rodziców konsultacje pedagogiczno-psychologiczne. W ramach projektu dzieci pojadą na wycieczkę do gdańskiego ZOO, udadzą się do kina i teatru. Wszystkie dzieci w grupie otrzymają darmowe podręczniki. Będą też miały opłacone ubezpieczenie.

Zainteresowani rodzice już mogą składać wnioski, które można pobrać w siedzibie przedszkola. Należy do nich dołączyć wymagane dokumenty: zaświadczenia o zarobkach, zasiłkach i innych dochodach. – Preferowane będą rodziny, w których występuje wielodzietność, bezrobocie, samotne rodzicielstwo czy niepełnosprawność rodzica lub dziecka – dodaje dyrektor Beata Główczewska.

Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 725 480 012.

Czytaj więcej o:
  • Beata Główczewska
  • Parkowe Przedszkole Słupsk
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie
zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych"
i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!

wyniki głosowania
Liczba głosów: .

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Kontakt z kolportażem »

Zadzwoń 59 848 81 36

Napisz maila:

Jesteśmy też na:

Serwisy tematyczne

Serwisy społecznościowe

gp24 jest częścią grupy Polska Press
Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.gp24.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Polska Press i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

- nota wydawnicza, zakup treści

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2015.