Jesteś tu: Strona główna Miasta Słupsk Artykuł

Restauracja po rewolucji Magdy Gessler (wideo, zdjęcia)

Dodano: 9 grudnia 2013, 12:00 Autor:

Nowa restauracja Ciao Ciao po rewolucjach Magdy Gessler

Co prawda Magda Gessler wyjechała, ale zmiany zostały. Ze skutkami jej kolejnej rewolucji w naszym regionie zapoznać się można w restauracji Ciao Ciao.
W nowej restauracji Ciao Ciao panuje włoski klimat.

W nowej restauracji Ciao Ciao panuje włoski klimat. (fot. Marcin Kamiński)

Przeczytaj więcej

Wystarczy zajrzeć do środ­ka lokalu, a już wiadomo, że powinniśmy się spodziewać dań włoskich. W głównej sali wisi włoska flaga, na stonowanych kolorystycznie stołach w zaparzarkach do kawy zielenią się zioła. Na jasnych, szaro-niebieskich ścianach wisi gablota makaronów, można je oglądać również w słojach na ladzie. To właśnie na makaronach opiera się nowa, zrewolucjonizowana karta.

Z tego co mogliśmy zobaczyć w restauracji, menu restauracji na razie bazuje na daniach, które przygotowała z myślą o Ciao Ciao Magda Gessler. Można więc spró­bować pizzy według przepisu restauratorki oraz dania z makaronu, m.in. penne alla carbonara czy spaghetti bolognese, wszystko w dobrze znanym, włoskim stylu. Na resztę dań w nowym menu będzie trzeba jednak jeszcze zaczekać.

Właściciel Sławomir Nowakowski i pracownicy Ciao Ciao jeszcze dochodzą do siebie po wizycie ekipy telewizyjnej oraz wystawnym obiedzie, który zaserwowali specjalnie zaproszonym gościom w ostatnią środę. Chociaż sami poprosili o pomoc, odwiedziny Magdy Gessler wprowadziły duży zamęt w codziennym funkcjonowa­niu restauracji. Póki co właściciel nie może zdradzić zbyt wielu szczegółów na temat przebiegu rewolucji i zastrzeżeń, jakie zgłaszała co do ich kuchni znana restauratorka. O tym zarówno słup­szczanie, jak i widzowie z całej Polski będą mogli się przekonać dopiero za kilka miesięcy, kiedy w telewizji zostanie wyświetlony odci­nek Kuchennych rewolucji poświęcony słupskiej restauracji.

Restauracja mieści się przy ul. Ostroroga 15 w Słupsku.

Jak widać, Magda Gessler upodobała sobie nasz region. Oprócz dwóch wizyt w Łebie i Ustce oraz dwóch rewolucji w Słupsku (pierwszą była przemiana U Wikinga w restaurację Kurnik), restauratorka gościła również w Lęborku. Tam niestety rewolucja się nie udała.

Czytaj więcej o:
  • black jack słupsk
  • ciao ciao słupsk
  • kuchenne rewolucje
  • magda gessler
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie
zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych"
i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem
Przeczytaj kolejny artykułzamknij okno X

Sekretarz Dalajlamy odwiedzi Słupsk i wygłosi wykład

Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!

Czy korzystasz z komunikacji miejskiej w Słupsku

wyniki głosowania
Liczba głosów: 194.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Kontakt z kolportażem »

Zadzwoń 59 848 81 36

Napisz maila:

Jesteśmy też na:

Serwisy tematyczne

Serwisy społecznościowe

gp24 jest częścią grupy Polska Press
Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.gp24.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Polska Press i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

- nota wydawnicza, zakup treści

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2015.