Jesteś tu: Strona główna Miasta Ustka Artykuł

Nowa kamera z widokiem na promenadę (zdjęcia)

Dodano: 18 marca 2014, 0:10 Autor:

Już niedługo turyści i mieszkańcy będą mogli obserwować ustecki port oraz fragment promenady z nowej, zainstalowanej w ubiegły piątek kamery internetowej.
Nowa kamera z widokiem na promenadę (zdjęcia)

(fot. Mariusz Surowiec)

Kamera zainstalowana została tak, by można było podziwiać widok na port oraz fragment górnej promenady. Umocowana została przy muszli koncertowej na Promenadzie.

- Będzie z niej idealny widok na zachody słońca. Latem bez problemu będzie można obejrzeć na ekranie komputerów pokazy sztucznych ogni, które co roku otwierają w Ustce sezon letni. – mówi Włodzimierz Wolski, dyrektor usteckiego LOTu, który pilotuje montaż kamery.

Na chwilę obecną trwają testy, kamera jest już zainstalowana i można odbierać sygnał. Jednak obraz nie jest jeszcze w takiej jakości jakiej byśmy sobie życzyli. Idealny obraz powinniśmy uzyskać do końca miesiąca. Widok z kamerki zobaczyć będzie można na stronach promenada.ustka.pl oraz www.lot.ustka.pl – kończy Wolski.

Nie jest to pierwsza kamera internetowa z której zobaczyć można obraz na żywo z Ustki. Obecnie funkcjonują dwie kamery zainstalowane na latarni morskiej, można również podejrzeć pomnik usteckiej syrenki. Dwie kolejne znajdują się w restauracjach Columbus oraz Laguna. Niebawem uruchomiona zostanie kolejna umiejscowiona przy pomniku, Ławeczce Pani Kwiatkowskiej oraz na szczycie pylonu portowej kładki.

Czytaj więcej o:
  • promenada Ustka
  • Włodzimierz Wolski
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie
zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych"
i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem
Najciekawsze artykuły
z Polska Press
Najciekawsze artykuły
z Polska Press
alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!

Czy jesteś za wybudowaniem ścieżki rowerowej na trasie Ustka-Słupsk?

wyniki głosowania
Liczba głosów: 92.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Kontakt z kolportażem »

Zadzwoń 59 848 81 36

Napisz maila:

Jesteśmy też na:

Serwisy tematyczne

Serwisy społecznościowe

gp24 jest częścią grupy Polska Press
Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.gp24.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Polska Press i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

- nota wydawnicza, zakup treści

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2015.