Jesteś tu: Strona główna Miasta Miastko Artykuł

Centrum Obsługi Telefonicznej ZUS w Miastku dało pracę 71 osobom (wideo, zdjęcia)

Dodano: 28 marca 2014, 19:10 Autor:

W piątek w Miastku oficjalnie uruchomiono Centrum Obsługi Telefonicznej Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Pracę znalazło w nim 71 osób.
W piątek w Miastku oficjalnie uruchomiono Centrum Obsługi Telefonicznej Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Pracę znalazło w nim 71 osób.

W piątek w Miastku oficjalnie uruchomiono Centrum Obsługi Telefonicznej Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Pracę znalazło w nim 71 osób. (fot. Andrzej Gurba)

Centrum Obsługi Telefonicznej ZUS w Miastku

Zakład Ubezpieczeń Społecznych ma cztery takie placówki. Miesięcznie obsługują one ponad 200 tysięcy klientów. - Jest mi niezmiernie miło, że otwieramy dzisiaj czwarte centrum obsługi telefonicznej w kraju. Po dwóch ośrodkach zlokalizowanych w centrum Polski, przyszła kolej na mniejsze ośrodki. W grudniu ubiegłego roku był to Grudziądz. Teraz jest Miastko - mówił podczas piątkowego otwarcia Michał Jonczyński, członek zarządu Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. - Te lokalizacje zostały wybrane nieprzypadkowo, ponieważ mamy i mieliśmy dobrą infrastrukturą w tych miejscach i bardzo dobrych zmotywowanych ludzi. Cieszymy się, że poprzez uruchomienie tego centrum dajemy pracę 71 osobom. Obsługa telefoniczna wpisuje się w naszą strategię, misję i wizję. W tych czterech lokalizacjach miesięcznie dzwoni do nas około 200 tysięcy klientów. Tendencja z każdym miesiącem jest rosnąca. A więc 200 tysięcy osób nie musi się fatygować do oddziału, inspektoratu, do biura terenowego, żeby dowiedzieć się o szczegóły swojego konta.

W czasie otwarcia podkreślano, że jest szansa na zatrudnienie kolejnych osób. Obecny na uroczystości senator Kazimierz Kleina podkreślił, że Centrum Obsługi Telefonicznej ZUS w Miastku to przykład tego, że takie placówki wcale nie muszą funkcjonować tylko w dużych miastach. - Jako parlamentarzysta od dawna zabiegam o takie rozwiązania. I cieszę się, że stało się w Miastku - mówił Kleina.

Dodajmy, że Miastko miało kilkudziesięciu konkurentów w całym kraju. W czasie wczorajszego otwarcia podkreślano zasługi Romana Kurkiewicza, byłego dyrektora oddziału słupskiego ZUS w uruchomieniu miasteckiej placówki.

Miasteckie centrum powstało w obiekcie, w którym znajdował się wcześniej inspektorat, a następnie placówka terenowa ZUS. Ta ostatnia jest w obiekcie do dzisiaj (z 4-osobową załogą). Można w niej załatwić sprawę w tradycyjny sposób. 20 osób, które wcześniej pracowało w inspektoracie, przeszło do COT. Pozostałe zatrudnione osoby są nowe.

Czytaj więcej o:
  • COT Miastko
  • Michał Jonczyński
  • ZUS Miastko
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie
zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych"
i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem
Najciekawsze artykuły
z Polska Press
Najciekawsze artykuły
z Polska Press
alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!

Czy liczba imprez kulturalnych jest w Miastku odpowiednia?

wyniki głosowania
Liczba głosów: 18.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Kontakt z kolportażem »

Zadzwoń 59 848 81 36

Napisz maila:

Jesteśmy też na:

Serwisy tematyczne

Serwisy społecznościowe

gp24 jest częścią grupy Polska Press
Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.gp24.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Polska Press i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

- nota wydawnicza, zakup treści

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2015.