Extraliga.pl: Wielkie emocje w hicie kolejki (zdjęcia, wideo)

Paweł Sikorski
W meczu MGA z Osiedlem Batorego nie zabrakło emocji.
W meczu MGA z Osiedlem Batorego nie zabrakło emocji. Fot. Paweł Sikorski
W niedzielnym hicie kolejki drużyna Hasan Kebab Old Young pokonała Agatę Meble 6:5 po bramce zdobytej na kilka sekund przed końcem spotkania.

Extraliga.pl - 3. kolejka

Takie mecze jak ten przechodzą do historii. Zawodnicy Old Young dosyć szybko objęli prowadzenie i przy stanie 3:0 mogli grać dużo swobodniej. Ich rywalem była jednak dobrze dysponowana Agata Meble, która pokazała charakter i, mimo że po pierwszej części spotkania mieliśmy rezultat 4:2 dla Hasana, to drużyna Marka Perkowskiego potrafiła 5 minut przed końcem spotkania prowadzić 5:4. To jednak nie był koniec emocji.

Na dwie minuty przed końcowym gwizdkiem do rzutu wolnego podszedł kapitan zespołu Old Young - Artur Piekarek i technicznym strzałem pokonał bramkarza Agaty, doprowadzając do remisu. Gdy zostało kilka sekund gry Szymon Gołaszewski dobrze przyjął piłkę i huknął tak, że bramkarz Agaty nie mógł nic zrobić i tym samym Hasan Kebab Old Young wygrał ten mecz 6:5. Brawa dla obu drużyn za piękne widowisko i wspaniałą walkę do końca.

Z kolei pierwszego dnia III kolejki przebudziła się drużyna Aktywnej Fabryki. Od początku meczu z ZKS Komnino bramki padały jak na zawołanie, a do przerwy było 5:5. Druga połowa należała jednak do Aktywnej, która była zdecydowanie bardziej skuteczna od rywala. Świetny mecz w barwach Aktywnej Fabryki rozegrał Bartek Gesek, który nie dość, że zaliczył trzy asysty, to sam zdobył pięć bramek w ważnych momentach meczu.