Extraliga.pl: remis w meczu faworytów (zdjęcia, wideo)

Paweł SIkorski
VI kolejka Extraligi.pl odbędzie się dopiero za tydzień.
VI kolejka Extraligi.pl odbędzie się dopiero za tydzień. Paweł SIkorski
W V kolejce Extraligi.pl w Słupsku nie brakowało emocji. W meczu Katriny Główczyce z Agatą Meble, faworytów do zwycięstwa w całych rozgrywkach, padł remis 5:5.

Extraliga.pl - V. kolejka

Wynik spotkania otworzył Piotr Michalak, a chwilę później po akcji Macieja Łukojko było już 2:0. Taki wynik utrzymał się do przerwy. Zespół Główczyc mimo ataków w pierwszej połowie nie potrafił znaleźć sposobu na pokonanie bramkarza Agaty Meble.

Po zmianie stron Główczyce ruszyły do ataku i za sprawą Mateusza Stenki, który najpierw zdobył bramkę kontaktową a później wyrównującą, zdołały doprowadzić do remisu.

W sumie obie drużyny zdobyły jeszcze po 3 bramki, a końcowy wynik to 5:5. Znakomite zawody rozegrał znowu Piotr Michalak, wybrany do 6. kolejki. Mimo straty pięciu bramek świetne zawody w bramce Agaty rozegrał Marek Perkowski, który również zasłużył na wyróżnienie w postaci nominacji do najlepszej "szóstki".