Calisia Kalisz - Drutex-Bytovia Bytów 2:3 (1:0)

Krzysztof Głowinkowski
Drutex-Bytovia Bytów wraca z Kalisza z 3 punktami.
Drutex-Bytovia Bytów wraca z Kalisza z 3 punktami. Archiwum
Niesamowite osiem minut w wykonaniu piłkarzy z Bytowa i komplet punktów na koncie podopiecznych Pawła Janasa.

Z powodu ulewy i burzy nad Kaliszem, mecz rozpoczął się z 45 minutowym opóźnieniem. Lepiej w to spotkanie weszli gospodarze, czego efektem było kilka dobrych okazji na zdobycie pierwszej bramki. W 37 minucie bramkę dla Calisii zdobył Nnamani. Wynik 1-0 utrzymał się do końca pierwszej połowy.

Druga połowa również dobrze zaczęła się dla gospodarzy. Wynik podwyższył Kostov strzelając bramkę z rzutu karnego w 50 minucie. Taki wynik utrzymywał się do 62 minuty, kiedy nastąpiło coś czego mało kto się spodziewał. Bytovia w osiem minut zdobyła trzy bramki i wyszła na prowadzenie. Pierwszego gola dla gości zdobył Pietroń. W 67 minucie z rzutu karnego wyrównał Hirsz, a w 70 minucie gola zdobył Surdykowski.

Wynik 2:3 utrzymał się do końca spotkania i Drutex-Bytovia Bytów wraca do domu z trzema punktami.

Calisia Kalisz - Drutex-Bytovia Bytów 2:3 (2:0)
Bramki: 37. Nnamani, 50. Kostov (kar.) - 62. Pietroń, 67. Hirsz (kar.), 70. Surdykowski

Calisia Kalisz: Konrad Forenc, Jacek Paczkowski(41. Wieczorek), Sebastian Fechner, Mateusz Gawlik, Paweł Król, Michał Bedronka, Adrian Cieślak(76. Stoychev), Arkadiusz Kuciński(75. Drężewski), Ndubuisi Nnamani, Andrey Atanasov, Ivelin Kostov
Rezerwowi: Marcin Ludwikowski, Daniel Sobas, Piotr Józefiak, Stayko Stoychev, Bartosz Jasiński, Damian Drężewski, Piotr Wieczorek

Bytovia Bytów: Mateusz Oszmaniec, Łukasz Kowalski, Mariusz Kryszak(62. Kazimierowicz), Mateusz Michalski(36. Balogun), Wojciech Pięta(57. Hirsz), Michał Pietroń, Janusz Surdykowski, Maciej Szewczyk, Wojciech Wilczyński, Łukasz Wróbel, Adrian Wróblewski
Rezerwowi: Tomasz Laskowski, Kayode Balogun, Jakub Bojas, Jakub Cesarek, Robert Hirsz, Maciej Kazimierowicz, Sławomir Mazurkiewicz