MKS Jantar Ustka - Skotawia Dębnica Kaszubska 9:0. Jantar w IV lidze (zdjęcia)

Marcin Rusakiewicz i Damian Waś cieszą się z awansu do IV ligi.
Marcin Rusakiewicz i Damian Waś cieszą się z awansu do IV ligi. Mariusz Surowiec
Nie był sensacji w ostatniej kolejce rozgrywek w V lidze słupskiej klasy okręgowej.
Jantar Ustka - Skotawia Dębnica Kaszubska 9:0

MKS Jantar Ustka pokonał bardzo słabo grającą drużynę Skotawi Dębnica Kaszubska aż 9:0. Ustczanie urządzili sobie festiwal strzelecki i z przytupem przypieczętowali awans do IV ligi.

W pierwszych 45 minutach przewaga jantarowców nie ulegała najmniejszej wątpliwości a rezultat 2:0 (bramkę strzelił Damian Waś i Bartłomiej Granosik) był najmniejszym wymiarem kary. W drugiej połowie zawodnikom MKS udało się strzelić jeszcze 7 goli przy biernej postawie strzeleckiej zawodników z Dębnicy Kaszubskiej.

Po meczu pełniący obowiązki kapitana usteckiej jedenastki Szymon Kozera, odebrał z rąk przedstawiciela słupskiego okręgu PZPN mistrzowski Puchar.

Pełną relację z meczu, strzelców bramek poznasz w poniedziałkowym, papierowym wydaniu Głosu Pomorza.