(fen) ​
Paweł Janas, trener Drutex Bytovii
Paweł Janas, trener Drutex Bytovii Archiwum
W drugiej kolejce pierwszoligowych zmagań doszło do konfrontacji dwóch beniaminków, którzy podzielili się punktami.

W Suwałkach Wigry zremisowały z Druteksem-Bytovią Bytów 1:1 (1:0). Dla gospodarzy prowadzenie uzyskał Adrian Karankiewicz w 6. minucie. Do remisu doprowadził niezawodny Janusz Surdykowski w 83. minucie. To już drugi gol bytowskiego napastnika w sezonie 2014/2015.

Wigry: Salik, Bartkowski, Jarzębowski - ż.k., Karankiewicz, Bogusz, Żebrowski, Lauryn, Michałowski, Radzio (74 Drągowski), Mackiewicz - ż.k., Tuttas - ż.k. (58 Karłowicz).
Drutex-Bytovia: Oszmaniec, Wilczyński (46 Kikut), Bąk, Juraszek, Szewczyk, Mąka - ż.k., Michał Pietroń (79 Gołębiewski - ż.k.), Kryszak - ż.k., Robert Mandrysz (46 Hirsz), Jakóbowski, Surdykowski.