Drutex-Bytovia Bytów - Stomil Olsztyn 0:1 (zapis minuta po minucie, wideo, zdjęcia)

Łukasz Capar
Drutex-Bytovia Bytów - Stomil Olsztyn 0:1
Drutex-Bytovia Bytów - Stomil Olsztyn 0:1 Łukasz Capar
Po raz drugi w sezonie 2014/2015 Drutex-Bytovia Bytów (beniaminek) zaprezentował się przed własną publicznością w meczu ze Stomilem Olsztyn. Mecz zakończył się porażką zespołu z Kaszub.

Drutex-Bytovia Bytów - Stomil Olsztyn

Mecz Bytovii ze Stomilem oglądało w Bytowie około 1000 widzów.

1' - Grę rozpoczyna Stomil.
2' - Faul na Wróblewskim - rzut wolny dla gospodarzy.
4' - W ataku Stomil, pierwszy rzut rożny dla gości, niedokładne zagranie Machulenki i od swojej bramki rozpoczynają gospodarze.
5' - Strzelał Jegliński, udana interwencja Laskowskiego.
6' - W Bytowie wciąż 0:0.
9' - Gra toczy się w środku pola.
11' - Wróblewski faulowany przez Wełnę.
12' - Niedokładne zagranie Kryszaka z rzutu wolnego.
13' - Obie drużyny grają nieco zbyt asekuracyjnie.
14' - Akcja Stomilu, strzał Darmochwała zablokowany przez Juraszka, drugi rzut rożny dla gości.
15' - W ataku Drutex Bytovia. W Bytowie wciąż 0:0.
17' - W środku pola faulowany Surdykowski.
19' - Żółta kartka dla Bucholca z Olsztyna.
20' - Żółta kartka dla Chojnackiego z Bytovii.
22' - Rajd Wróblewskiego prawą stroną boiska.
23' - Atak Darmochwała zastopowany przez Bąka.
23' Bartłomiej Chojnacki faulowany, musi skorzystać z pomocy medycznej.
27' Po rzucie rożnym Kryszaka piłka trafia do Wróblewskiego - ten uderza w poprzeczkę.
28' - W Bytowie 0:0.
29' - Zmiana w Bytovii. Za kontuzjowanego Chojnackiego wszedł Artur Wojach. W ataku Drutex, który ma optyczną przewagę nad rywalem.
31' - Strzela Wróblewski, broni Skiba.
34' - Wciąż bezbramkowy remis w Bytowie.
35' - Po dośrodkowaniu Darmochwała piłkę łapie Laskowski.
36' - Surdykowaski strzela z 13 metrów nad poprzeczką.
39' - Atakuje Drutex Bytovia, ale bez efektu bramkowego.
42' - Dogodną sytuację pod bytowską bramką zmarnował Jegliński.
43' -Żółta kartka dla bytowskiego stopera Bąka.
44' - Wciąż atakuje Bytovia. Akcja kończy się na przedpolu bramkowym Stomilu.
45' - Sędzia dolicza minutę dodatkowego czasu.
46' - Zakończyła się pierwsza połowa meczu w Bytovie. Po niezbyt ciekawej grze kibice nie doczekali się goli. W trzech pierwszych kwadransach więcej z gry mieli gracze Druteksu, ale nie potrafili tego wykorzystać.

46' - Stomil rozpoczął drugą połowę bez zmian w składzie, w Bytovii za Michalskiego wszedł Hirsz.
Grę rozpoczynają od ataku bytowianie, którzy atakują lewą stroną.
47' Niedokładne podanie nie dociera do Wilczyńskiego.
48' - Żółta kartka dla lewego obrońcy Wilczyńskiego.
49' - Rzut wolny wykonał Piotr Głowacki, niebezpieczeństwo od bytowskiej bramki oddalił Juraszek.
50' - W Bytowie bez bramek.
51' - Na spalonym Surdykowski.
54' - Pierwsza zmiana w Stomilu, schodzi Piotr Głowacki, za niego wchodzi Meschia.
56' - Pewne wyjście do piłki bramkarza Laskowskiego.
58' - Dynamiczna akcja Jakóbowskiego, Skiba oddalił niebezpieczeństwo od bramki.
59' - Ponownie doskonale interweniuje Skiba po dośrodkowaniu Wilczyńskiego.
61' - Jegliński próbuje zaskoczyć Laskowskiego strzałem z dystansu.
64' - W posiadaniu piłki olsztynianie, którzy grają bardzo ekonomicznie.
66' - Próba strzału Meschii, piłka przelatuje jednak obok słupka.
68' - W Bytowie wciąż 0:0.
69' - Na spalonym Machulenko.
71' - 3 zmiana u gospodarzy. Jakóbowskiego zastępuje Mąka.
73' - Druga zmiana w Stomilu, za Darmochwała wchodzi Koval.
77' - W polu karnym Koval faulowany był przez Laskowskiego. Sędzie wskazuje na wapno. Rzut karny na bramkę zamienia Paweł Głowacki. W Bytowie Stomil prowadzi 1:0
79' - Strzał Surdykowskiego, na posterunku jest jednak Skiba. Drutex atakuje bez powodzenia, Stomil jest mocny w obronie.
85' - Po dośrodkowaniu Mandrysza piłkę łapie Skiba.
87' - Meschia posyła piłkę nad bramką Druteksu.
88' - Kolejna zmiana w Stomilu. Za Machulenkę wchodzi Trzeciakiewicz.
90' - Sędzie dolicza 3 minuty gry.
90+1' - Bramkarz Skiba zwlekał z wprowadzeniem piłi do gry. Sędzie zdecydował o rzucie pośrednim. Do piłki doszedł Skiba i huknął...nad poprzeczką.

90+3 - Koniec meczu w Bytowie. Niespodzianka: Stomil Olsztyn wygrał z Druteksem Bytovią 1:0