MKS Jantar Ustka - Centrum Pelplin 1:0 (zdjęcia)

Mariusz Surowiec
MKS Jantar Ustka – Centrum Pelplin 1:0
MKS Jantar Ustka – Centrum Pelplin 1:0 Mariusz Surowiec
Od zwycięstwa do zwycięstwa kroczy MKS Jantar Ustka w rozgrywkach IV ligi pomorskiej. W sobotę podopieczni Piotra Piszko wygrali 4 kolejny mecz. Tym razem wyższość ustczan uznać musieli piłkarze pelplińskiego Centrum., którzy przegrali w Ustce 1:0.
MKS Jantar Ustka - Centrum Pelplin 1:0

Spotkanie tak podsumował trener ustczan, Piotr Piszko: - Po pierwszej połowie ręce same składały się do oklasków. Nasza gra była bardzo dobra. Szybko operowaliśmy piłką co pozwalało na kreowanie sytuacji bramkowych. Trochę brakowało nam szczęścia, bo po pierwszej połowie mogło być nawet 2-3 do zera. Wydaje mi się, że było to nasze najlepsze 45 minut w tegorocznych rozgrywkach. Druga połowa z kolei słabsza w naszym wykonaniu ale pamiętać należy, że musiałem dokonać 2 wymuszonych zmian. Urazów nabawili się Waś i Waleszczyk. Goście po przerwie zagrali bardziej agresywnie, szukali bramki ale naprawdę dobrze spisywali się nasi obrońcy, którzy nie pozwolili stworzyć przez pełne 90 minut nawet jednej groźnej sytuacji. Najważniejsze, że w kolejnym meczu zwyciężamy i zdobywamy 3 punkty i już w drugim meczu pod rząd nie tracimy bramki.

MKS Jantar Ustka - Centrum Pelplin 1:0 (1:0)

1:0 Dominik Kaczmarek 28 mi

MKS Jantar Ustka - Wilhelm, Kozera żk, Boszke, Jędrzejak żk (Wróbel żk 81), Waś (Cudziło 35), Granosik żk, Kaczmarek (Terefenko), Waleszczyk (Siarnecki 46), Barnik, Piechowski żk, Patyk

Centrum Pelplin - Bzowski, Kaszubowski, Benkowski, Jabłoński (Wenta 46), Karwat, Wróblewski żk, Seroka, Szyszkowski, Doroszuk (Smoliński 68), Herstowski żk (Kajser 81), Jurczyk