Cztery medale Mmataleo Słupsk w Poznaniu

res
Mmataleo Słupsk w Poznaniu.
Mmataleo Słupsk w Poznaniu. Mmataleo Słupsk
Czterech zawodników Mmataleo Słupsk wywalczyło medale w Poznaniu, gdzie odbyły się zawody Almma 66 - mistrzostwa Wielkopolski - finały Amatorskiej Ligi MMA. Dwóch podopiecznych Pawła Kawałki stanęło na drugim stopniu podium i wywalczyli srebrny medal.

Byli to Tomasz Sobczak (waga do 77 kg wśród seniorów) i Paweł Nieruszewicz (61 kg - kategoria juniorska). Brązowe medale wywalczyli Łukasz Kulpa (96 kg - senior) i Mateusz Łaga (61 kg - junior). Wyjazd zawodników Mmataleo był możliwy dzięki firmom Slupex.pl oraz Adkonis Ferma Kur.