Gryf Słupsk - Powiśle Dzierzgoń 2:2 (wideo)

(res)
Archiwum
Gryf Słupsk stracił pozycję lidera w IV lidze po remisie z Powiślem Dzierzgoń 2:2. Do przerwy było 1:1. Oba zespoły kończyły mecz w dziesiątkę. Spotkanie nie stało na wysokim poziomie, ale miało dramatyczny przebieg.

7 minuta - 1:0 gola Patryka Pytlaka. 23 minuta - 1:1 rzut karny po ręce Marcina Dworackiego. Gola zdobył bramkarz Powiśla Tomasz Kowalski. 61 min. faul w jedenastce bramkarza Gryfa Michała Kędzi - schodzi z boiska z drugą żółtą kartką (pierwszą dostał przy wcześniejszym karnym, za przeszkadzanie w jego egzekucji). W bramce Gryfa pojawia się Kamil Gołębiewski i broni strzał z karnego Kowalskiego. Gryf gra w dziesięciu. 84 minuta - Czerwona dla Przemysław Maluchnika z Dierzgonia. Powiśle gra w "10". 88 minuta, karny dla Gryfa. Marcin Kozłowski strzela na 2:1.
90 minuta. Krzysztof Wierzba wyrównuje po uderzeniu głową.