Słupia Słupsk pokonała Koronę Handball

fen
Słupia pokonała Koronę Handball.
Słupia pokonała Koronę Handball. Archiwum
Piłka ręczna - I liga kobiet. W Słupsku miejscowa Słupia była faworytem w meczu żeńskiego szczypiorniaka z kielecką drużyną Korona Handball i nie zawiodła oczekiwań, bo wygrała 29:22.

Do przerwy słupszczanki prowadziły 14:10. Zwycięstwo nie przyszło łatwo słupskiej drużynie. Kielczanki dzielnie walczyły i w 51. minucie było tylko 23:21 dla Słupi. W zwycięskiej ekipie trenerki Anity Unijat najskuteczniejszą zawodniczką była Agnieszka Łazańska, która zdobyła 11 bramek. Kolejne bardzo dobre zawody zaliczyła słupska bramkarka Iwona Łoś. Słupia ma na koncie 12 punktów w I lidze.