Mecz kontrolny Druteksu-Bytovii. Porażka bytowian w Turcji

fen
Mecz kontrolny Druteksu-Bytovii. Porażka bytowian w Turcji. (zdjęcie poglądowe)
Antalya to miejsce zgrupowania piłkarzy pierwszoligowego Druteksu-Bytovii Bytów. Podopieczni Pawła Janasa rozegrali pierwszy sparing w Turcji.

Tam przegrali z ekstraklasowym zespołem NK Śiroki Brijeg (Bośnia i Hercegowina) 1:2 (0:1). Przeciwnik bytowian to aktualny lider na półmetku rozgrywek swojego kraju.

Dla Druteksu-Bytovii gola strzelił Janusz Surdykowski w 67. minucie. Zdobywcy bramek dla bośniackiego zespołu: Brazylijczyk Wagner Santos w 28. minucie i Chorwat Dino Kresinger w 88. minucie. 16 lutego pierwszoligowy beniaminek z Bytowa zmierzy się w drugim sparingu z liderem II ligi słowackiej, którym jest MFK Zemplin Michalovce.