MKS Jantar Ustka - Sława Sławno 4:1 (zdjęcia, wideo)

Mariusz Surowiec mariusz.surowiec@mediaregionalne.,pl
Najlepszy na boisku był Damian Kopciński, który zaliczył bramkę i dwie asysty.
Najlepszy na boisku był Damian Kopciński, który zaliczył bramkę i dwie asysty. Mariusz Surowiec
Wczoraj MKS Jantar Ustka rozegrał kolejne spotkanie kontrolne przed pierwszym meczem rundy rewanżowej. W Słupsku, na sztucznej murawie przy ulicy Zielonej ustczanie podejmowali Sławę Sławno.
MKS Jantar Ustka - Sława Sławno 4:1MKS Jantar Ustka pokonał w meczu sparingowym Sławę Sławno 4:1

MKS Jantar Ustka - Sława Sławno 4:1

Po dwóch trafieniach Henryka Patyka oraz bramkach Kopcińskiego i Orynycza ustczanie wygrali 4:1. Bramkę dla gości zdobył Banasik.

Jantar Ustka wygrał turniej w Jezierzycach (wideo)

Sława bardzo dobrze weszła w mecz. Od samego początku piłkarze trenera Lewandowskiego grali agresywnie stosując pressing już na połowie Jantara. Piłkarzom Sławy animuszu starczyło jednak tylko do 10 minuty spotkania. Pierwsza składna akcja Jantarowców - długi przerzut na prawe skrzydło do Kopcińskiego, centra niemal na nos Patyka i ten bez problemu otworzył rezultat spotkania. Stracona bramka wyraźnie podcięła skrzydła gościom. Choć to oni częściej i dłużej utrzymywali się przy piłce to jednak kolejne bramki strzelali ustczanie. Swoją dobrą dyspozycję z każdą minutą potwierdzał Kopciński, który najpierw po błędzie defensywy Sławy bezpańską piłkę skierował do siatki a tuż przed przerwą prostopadłym podaniem asystował przy drugiej bramce Henryka Patyka.

Po przerwie trener Piszko dokonał kilku zmian w składzie. Na boisko wybiegli juniorzy - Boszke, Wróbel, Wojtanowski , Staszczuk oraz Orynycz, który w drugiej połowie zaznaczył swoją obecność bramką na 4:1. Autorem honorowego trafienia dla Sławy Sławno był Błażej Banasik.

MKS Jantar Ustka - Sława Sławno 4:1 (3:0)