IV liga: Gryf Słupsk - KP Starogard Gdański 2:2 (wideo)

Łukasz Stasiak strzela bramkę na 2:1.
W meczu 21. kolejki IV ligi Gryf Słupsk zremisował z KP Starogard Gdański 2:2 (1:1). Przy prowadzeniu Gryf dwukrotnie na krótko obejmował przodownictwo w tabeli. Ostatecznie jednak goście doprowadzili do remisu, choć to Gryf, zwłaszcza w początkowych 20 minutach pierwszej połowy miał zdecydowanie więcej szans do zdobycia bramek.

Aż trzech z nich nie uznał sędzia (dwóch dla Gryfa i jednej dla gości).

Gryf Słupsk - KP Starogard Gdański 2:2 (1:1)
1:0 Marcin Kozłowski (29-karny), 1:1 Sebastian Armatowski (39), 2:1 Łukasz Stasiak (73-głową), 2:2 Mateusz Stanek (85)
(61 - Mateusz Wenta nie wykorzystał rzutu karnego strzelając obok słupka)

żółta kartka: Szulc
czerwona kartka: Pytlak (64)

Gryf: Gołębiewski - D.Jęcek, Felisiak, Bobrowski, S.Schulz (73 Ciok), Kozłowski, Świdziński, D.Mikulski (89 Gesek), Pytlak, Solczak, Stasiak.

KP: Paszkowski - Romanowski, A.Prabucki, K.Zieliński, Kupczyk (64 Szulc), K.Siora, D.Gołuński, Wenta (84 M.Dubiela), Stanek, Armatowski (79 Skórczewski), Dawidowski (79 Wohlert).

W środę o godz. 16.00 na stadionie przy ulicy Zielonej w Słupsku pojedynek na szczycie tabeli IV ligi. Gryf podejmie Wierzycę Pelplin.

1. Wierzyca Pelplin 21 51 52 - 14
2. Gryf Słupsk 21 50 72 - 20
3. KP Starogard Gdański 21 42 52 - 27
4. Jaguar Gdańsk 21 41 42 - 25