IV liga: Jantar przegrał z Aniołami Garczegorze (zdjęcia)

msur
Gola dla Jantara strzelił Radosław Terefenko
Gola dla Jantara strzelił Radosław Terefenko Mariusz Surowiec
W meczu 27 kolejki IV ligi pomorskiej MKS Jantar Ustka uległ Aniołom Garczegorze 1:2 (1:1)
MKS Jantar Ustka - Anioły Garczegorze 1:2 (0:0)

Mecz w Ustce nie stał na wysokim poziomie. Taktyka gości była prosta, grać uważnie z tyłu a swojej szansy szukać po stałych fragmentach gry lub szybkich kontratakach. Taktyka ta okazała się skuteczna. Dwa gole, właśnie po szybkich kontrach i błędach w ustawieniu usteckiej defensywy, strzelił skuteczny ostatnio Mikułko (37 i 73 minuta).

Jantar co prawda doprowadził do remisu 1:1 ale to wszystko co tego dnia pokazali podopieczni trenera Piotra Piszko. Gola dającego remis, tuż przed przerwą strzelił Radosław Terefenko, który w 44 minucie spotkania zachował najwięcej zimnej krwi w zamieszaniu w polu karnym bramki strzeżonej przez Oleszkiewicza.

MKS Jantar Ustka - Anioły Garczegorze 1:2 (1:1)

0:1 Mikułko 37 min
1:1 Terefenko 44 min
1:2 Mikułko 73 min