IV liga: Jantar przegrał w Pelplinie z Centrum 3:0

msur
Jesienią górą był Jantar, który wygrał 1:0
Jesienią górą był Jantar, który wygrał 1:0 Mariusz Surowiec
W 28 kolejce IV ligi Pomorskiej MKS Jantar Ustka uległ na wyjeździe Centrum Pelplin 3:0.

Mecz doskonale rozpoczęli gospodarze tego spotkania. Już w 7 minucie meczu jego rezultat otworzył Robert Zieliński. Jantar próbował gry kombinacyjnej próbując rozmontować szczelną obronę gospodarzy dużą ilością podań ale ustczanie byli nieskuteczni.

Swoje sytuacje marnowali Wojciech Barnik, Daniel Piechowski a po strzale Bartłomieja Granosika piłkę z linii bramkowej wybił jeden z obrońców gospodarzy. W 36 minucie na 2:0 podwyższył Daniel Wróblewski i jasnym stało się, że podopiecznym trenera Piotra Piszko o punkty będzie bardzo ciężko.

W drugiej połowie obraz gry nie uległ zmianie. Centrum umiejętnie się broniło i wybijało ustczan z uderzenia. W 93 minucie po faulu Sebastiana Boszke arbiter podyktował rzut karny, który na bramkę zamienił Dawid Zieliński ustalając tym samym rezultat spotkania na 3:0.

Centrum Pelplin - MKS Jantar Ustka 3:0 (2:0)

MKS Jantar Ustka - Wilhelm Cudziło, Boszke żk, Iwański (Kozerkiewicz73), Granosik, Kaczmarek(Kopciński83), Piechowski żk, Łukasik (Mytych66), Patyk, Barnik żk, Terefenko(Orynycz57)